Katalog Miasto-Firm.pl

Dachy

PPU SŁAWOMIR ZAWADZKI

Do specjalności naszej działalności należą dachy płaskie, obiekty przemysłowe oraz obudowy hal stalowych. Kiedy nasze moce przerobowe sprawiają, że nie jesteśmy wstanie podjąć się jakichś zleceń, zlecenia te przekazujemy firmom, które(...)

Karol Tomalczyk TPLAST

Firma TPLAST to Polski producent specjalizujący się w zadaszeniach do drzwi. Mamy bogate doświadczenie i produkty najwyższej jakości. Nasi specjaliści dopasują ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zrealizujemy nawet nietypowe zl(...)

Marco Sp. z o.o.

Marco to profesjonalny producent konstrukcji stalowych. Nasze hale namiotowe wykorzystacie Państwo przy tymczasowej produkcji, do magazynowania, na imprezach plenerowych, eventach biznesowych. Udostępniamy wytrzymałe pawilony do montażu właściw(...)

Łopatka Dachy, Grzegorz Łopatka

Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem sprzedaży wysokiej jakości wyrobów z rynku obróbki blacharskiej, które dostępne są za pośrednictwem naszego internetowego sklepu www.centrumblacharskie.pl. Posiadamy doświadczenie na rynku, na kt(...)

Łukasz Cyrkler Usługi Budowlane Dachy Epdm

Jesteśmy cenioną na rynku firmą wykonującą dachy EPDM oraz zielone dachy płaskie w oparciu o systemy znanych światowych producentów jak Firestone i Carlisle. Naszą firmę tworzą nie tylko doświadczeni profesjonaliści z branży budowlanej.(...)

MAX Profil

Pokrycia dachowe z papy Warszawa? Zapraszamy do skorzystania właśnie z naszej oferty. Znajdziesz u nas przede wszystkim wysoką jakość. To właśnie ona jest potwierdzeniem powodzenia realizacji zlecenia. Działamy na rynku już od długiego czas(...)

regamet

W firmie Regamet specjalizujemy się w sprzedaży takich wyrobów jak blachodachówki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić różne wzory dachówek dachowych. Jednocześnie wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie realizowan(...)

Hi Urban Sp. z o.o.

Jesteśmy Hiurban i zajmujemy się profesjonalnym alpinizmem przemysłowym co oznacza, że wykonujemy wszelkie prace na wysokościach, budynków, wieżowców, halach i wielu innych miejscach, często trudno dostępnych. Oferujemy rozmaite usługi t(...)