Katalog Miasto-Firm.pl

Instalacje

Ekopomp

Dystrybutor pomp do wody i przemysłu, zbiorników i akcesoriów niezbędnych w instalacjach wodnych. Dzięki wieloletniej współpracy z wieloma producentami pomp, jesteśmy w stanie zaoferować pompę odpowiednią do każdej aplikacji przemysłowej(...)

Rubo-Konstrukcje Sp. z o.o.

Firma Rubo-Konstrukcje zajmuje się konstrukcją bezpiecznych i solidnych namiotów oraz hal. Oferujemy Państwu wytrzymałe, odporne na obciążenia, wiatr i inne warunki atmosferyczne produkty, które zapewnią Państwu komfort. Specjalizujemy się(...)

ZPRE Jedlicze Sp. z o.o.

Producent kontenerów ZPRE BOX proponuje wykonane z najwyższej jakości materiałów kontenery sanitarne, mieszkalne, budowlane, które idealnie sprawdzą się jako całoroczne budynki mieszkalne, w których nie zabraknie ogrzewania. Na najwyższym (...)

PHU Macpol Adam Maciuba

Oferta przygotowana przez naszą firmę związana jest z usługami, które dotyczą montażu zestawów satelitarnych na dachach budynków i następnie programowanie anteny, które sprawi, że odbiór telewizji stanie się możliwa. Gwarantujemy profe(...)

Vesa Falęcka i Falęcki Spółka Jawna

Jesteśmy firmą, która od bardzo wielu lat zajmuje się dostarczaniem systemów zabezpieczających liczniki wody i gazu. Mamy wieloletnie doświadczenie, które z całą pewnością zadowoli nawet bardzo wymagających klientów. W ofercie mamy mię(...)

Profesional System Marcin Łachacz

W firmie specjalizujemy się Soneo specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych usług dotyczących montażu i serwisowania systemów niskonapięciowych a także instalacji elektrycznych, co wykonujemy w naszej firmie już od 10 lat. Zapewniamy(...)

Elektrobudowa S.A.

Elektrobudowa to spółka notowana na GPW, która odpowiada za tworzenie elektrociepłowni, czy dużych inwestycji na rynku budowlanym, w przemyśle, energetyce. Dysponujemy nowoczesnymi rozdzielnica, stacjami kontenerowymi, urządzeniami prądu sta(...)

Promes

W ofercie firmy Promes kasy fiskalne, oprogramowanie dla firm oraz systemy monitoringu. Działamy na terenie takich miast jak: Bielsko-Biała, Wadowice, Żory, Andrychów, Wisła i wielu innych. W sprzedaży posiadamy kasy sprawdzonych marek. Rekomen(...)