Katalog Miasto-Firm.pl

Kominki

AVEKO sp. z o.o.

W naszej ofercie wyróżniają się energooszczędne kominki elektryczne, które możecie Państwo wprowadzić do pomieszczeń w stylu klasycznym lub nowoczesnym. W naszych kominkach elektrycznych wyróżniają się ciekawe obudowy połączone z funk(...)

warszawa-kominiarz.pl

Zakład Kominiarski Marcin Baniel świadczy usługi kominiarskie na terenie Warszawy i okolic. Firmę wyróżnia długoletnie doświadczenie na rynku, fachowość i profesjonalizm, korzystanie z nowoczesnych narzędzi i kamer do wideoinspekcji oraz s(...)

Sol-tech S.C. Andrzej Perchlicki, Henryk Perchlicki

Najwyższej jakości biokominki i acesoria to oferta sklepu internetowego Sol-tech Biokominki z Krakowa. U nas znajdziesz szeroki asortyment biokominków w bardzo dobrej cenie. Wszystkie nasze produkty dowozimy kurierem gratisowo na terenie całej Po(...)

Wodtke

Wodtke to niemiecki producent designerskich i ekologicznych piecy na pellet i na drewno, kominków na pellet i na drewno oraz biokominków. Wolnostojące piece i kominki Wodtke cechuje ekonomiczna praca oraz wygodna obsługa. Przeznaczone są do zast(...)

KratkiMetalowe.pl Wenawent Agnieszka Frączek

Oferujemy wysokiej jakości akcesoria wentylacyjne. Świadczymy usługi wykonywania kratek wentylacyjnych na zamówienie, wystarczy, że podczas nam wymiary. U nas zaopatrzysz się także w kratki do drzwi, na przykład w łazience. Nasze produkty wy(...)