Katalog Miasto-Firm.pl

Źródła energii

GS Energia Grzegorz Sokołowski

Jeżeli uważasz, że rachunki jakie co miesiąc płacisz za prąd są zbyt wysokie to koniecznie poznaj ofertę krakowskiej firmy GS Energia. Nasza firma proponuje szereg usług z zakresu energetyki, których nadrzędnym celem są oszczędności nas(...)

Multikable.pl

Hurtownia i sklep internetowy Multikable.pl to jeden z wiodących liderów branży elektrycznej i energetycznej zajmujących się dystrybucją kabli i przewodów takich jak: kable energetyczne, kable mieszkaniowe, kable instalacyjne, przewody sterown(...)

Investeko Spółka Akcyjna

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się inwestycjami proekologicznymi. Przykładowymi usługami jakie jesteśmy w stanie wesprzeć są ekspertyzy środowiskowe, pomiary środowiskowe, odzyskiwanie energii z odpadów oraz wiele innych usłu(...)

bajkowelampy.pl

Bajkowe Lampy to sklep oferujący niepowtarzalne lampy wewnętrzne i zewnętrzne bardzo znanych producentów. Dostępne są zarówno kinkiety, żyrandole, klasyczne lampy, jak i szereg różnych propozycji dostosowanych do wielu typów wnętrz. Ofert(...)

Immari Sp. z o.o.

Nasza firma Immari z Mikołowa z powodzeniem od lat działa na polskim rynku. Składamy się z dwóch pionów: projektowego i wykonawczego. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w świadczeniu usług dla szeroko pojętego przemysłu. Naszym zadan(...)

Raxpol Sp. z o.o.

Nasza firma RAXPOL Sp z o.o. od wielu lat zajmuje się sprzedażą agregatów prądotwórczych, urządzeń spalinowych oraz urządzeń pomiarowych. Za każdym razem służymy naszym klientom pomocą w doborze rozwiązania a także szerokim asortyment(...)

PGreen

Fotowoltanika, pompy ciepła oraz wiele innych — to wszystko znajdziesz właśnie u nas. Obecnie pojawia się duże zapotrzebowanie na tańsze źródła energii. Poszukiwania dotyczą też odpowiednich sposobów ochrony środowiska. Panele słonecz(...)

Energyre

EnergyRE od wielu lat skutecznie działa w branży energetycznej. Klienci mogą zamawiać wysokiej jakości panele fotowoltaiczne, które działają w sposób wydajny i ekologiczny. Urządzenia te wykorzystują światło słoneczne do produkcji dodat(...)