Katalog Miasto-Firm.pl

Bramy i ogrodzenia

SOLIS LIDIA SOBIERSKA-DUDZIAK

Wysokiej jakości, trwałe filtry powietrza z firmy SOLIS. U nas można dostać. Oferowane przez nas filtry powietrza znajdą zastosowanie przy wentylacji, rekuperatorach i klimatyzacji i nie tylko. Zajmujemy się tym od 2006 roku, dzięki temu masz(...)

Okno Classic

Zachęcamy wszystkich pragnących w niedalekiej przyszłości wymienić sobie w domu okna, drzwi lub zamontować rolety do zapoznania się z ofertą firmy Okno Classic. Od kilku lat wymieniamy państwu najważniejsze elementy w mieszkaniu jakimi są (...)

MG-STAL Sp. Z.o.o S.K

Mgstal – bezpośredni importer, producent elementów, które są potrzebne do budowy elementów balustrad. Tworzymy je ze stali nierdzewnej. Naszą specjalnością są również gotowe systemy balustradowe, które można złożyć samoistnie. To ba(...)

ASM Bramy Ogrodzenia Artur Frydulski

ASM to firma, która od wielu lat zajmuje się dostarczaniem, tworzeniem, projektowaniem i serwisowaniem bram oraz ogrodzeń. Realizujemy zlecenia dla przemysłu, obiektów komercyjnych, infrastruktury miejskiej, użytkowników prywatnych. Ponadto sp(...)

Toja spółka z o.o.

Firma TOJA to działalność stworzona w trosce o środowisko naturalne. Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji budowlanych, imprez plenerowych oraz innych przedsięwzięć zapewniając wygrodzenie terenu, wypożyczenie toalety przenośnej, konte(...)

Jacek Pustułka BUDUX

Nasza główna specjalizacja to sprzedaż koszy gabionowych w różnych rozmiarach. Korzystacie Państwo z rozwiązań bezpośredniego producenta koszy gabionowych. Stawiamy na kosze stabilne, odporne na korozję, czy ogień. Pokazujemy, w jaki spos(...)

Poltau Sp. z o.o.

Nasza główna specjalizacja to montaż bram garażowych, przemysłowych, przeciwpożarowych. Mamy w katalogu bramy segmentowe z dopasowanymi oknami, czy drzwiami serwisowymi. Polecamy bezawaryjne bramy harmonijkowe boczne, modele szybkobieżnie, alu(...)

Jacek Kaczor Dakel PPU

Firma Jacek Kaczor Dakel PPU wykonuje bramy, ogrodzenia, balustrady zewnętrzne i wewnętrzne, meble, kraty, dachy, mosty, elementy małej architektury na bazie ponad trzydziestoletniego doświadczenia. Dysponujemy własnymi wzorami i odpowiadamy na (...)