Katalog Miasto-Firm.pl

Budownictwo inżynieryjne

TITAN POLSKA Sp. z o.o.

Titan Polska jest polską filą niemieckiej spółki Friedrich Ischebeck GmbH, głównego dystrybutora lekkich szalunków wykopowych w Polsce i na świecie. Nasza firma działa od 2002, więc przez okres ponad 14 lat staliśmy się doświadczonym i p(...)

PROJEKT PRZEMYSŁAW BŁASZCZYK

Firma geodezyjna Projekt wykonuje: tworzenie map do potrzeb projektowych (tworzenie w postaci analogowej i numerycznej), projekty organizacji ruchu dla ogródków restauracyjnych na terenie naszej stolicy, proponujemy geodezyjną obsługę prac, inwe(...)

Bielska Fabryka DŹwigów Befard Sp. z o. o.

Firma BEFARD jest producentem maszyn i akcesoriów przeznaczonych do załadunków oraz rozładunków towarów. Podstawę naszej oferty stanowią żurawie HDS. Są to modele do samochodów ciężarowych oraz pojazdów dostawczych o ładowności nie pr(...)

Maksymilian Ignatowski Maximulti

Potrzebujesz firmy, która zajmie się obróbką metali poprzez cięcie wodą? Firma MAXMULTI Ci w tym pomoże! Przyjmujemy każde zlecenie, nawet te najbardziej nietypowe, ponieważ nie boimy się wyzwania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i zau(...)

Liftcom Przedsiębiorstwo Dźwigowe Tomasz Nawrot

Niepełnosprawność to coś, co ogranicza. Jednak dzięki rozwojowi technologii, osoby niepełnosprawne wcale nie muszą być nieaktywne. Często ich problemem, poza brakiem możliwości poruszania się po płaszczyźnie poziomej, jest brak możliwo(...)

Archimedes Sp. z o.o.

Archimedes to firma odpowiedzialna za automatyzację procesów produkcyjnych u klientów w przestrzeni ogólnokrajowej. Dostarczamy Państwu urządzenia przemysłowe, elementy budowy maszyn, systemy transportowe samodzielnej produkcji, mocne konstruk(...)

Aqua Soil Mariusz Wnuk

W firmie AQUA SOIL oferujemy obsługę geologiczną i geotechniczną budów, projektowanie, wykonywanie oraz monitoring wód podziemnych, a także wdrażanie i obsługa systemów zakładowej kontroli produkcji. W ofercie naszej firmy konsultingowej z(...)

BUDMAR Mariusz Kucharski

Nasza betoniarnia łomianki oferuje każdy rodzaj betonu, jaki jest klientowi potrzebny. Jeśli potrzebny jest jakiś konkretny skład to wystarczy się do nas zgłosić, a my wszystko bardzo szybko przygotujemy. Znamy się na betonie i jego klasach.(...)