Katalog Miasto-Firm.pl

Architektura

Włodarczyk Projekt

Doświadczenie naszej firmy na rynku architektonicznym, na którym działamy już od 1992 pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi na każdym etapie realizowania projektów zarówno dla klientów indywidua(...)

Komserwis Sp. z o. o.

Komserwis to profesjonalny producent małej architektury. Wytwarzamy od ponad dwudziestu lat ławki oraz stoły kształtujące wygodną przestrzeń użytkową w parkach, czy na placach zabaw. Udostępniamy pięknie zaprojektowane donice miejskie (bet(...)

easst architects

Pracownię Easst.com założyli dwaj absolwenci Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej, Marcin Sucharski i Łukasz Sterzyński. W biurze powstają zarówno projekty wnętrz, jak i budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych ora(...)

DB DESIGN – Architekutra Wnętrz

W dziedzinie projektowania wnętrz na Śląsku wyróżnia się jedna niezwykła postać - Iwona Bryś, założycielka i główna projektantka swojego własnego studio projektowego. To miejsce promieniuje kreatywnością i pasją do tworzenia niepowta(...)

BestBox24

Oferujemy wynajem boksów kontenerowych dostosowany do indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz miejsca na przechowywanie dokumentów, czy większej przestrzeni na rowery, hulajnogi czy inne rzeczy – mamy odpowiednie rozwiąza(...)

Projekty Wnętrz Klasy Premium Mazury - Wolski Studio

Wolski Studio to przestrzeń, gdzie marzenia o ekskluzywnych wnętrzach stają się rzeczywistością. Grzegorz Wolski, nasz doświadczony architekt wnętrz klasy premium, oddaje się pasji tworzenia projektów dopasowanych do najwyższych standardó(...)