Katalog Miasto-Firm.pl

Firmy budowlane

Inside System

Inside System to firma z Krakowa, która posiada doświadczenie w branży remontowo budowlanej. Firma podczas wykonywanych przez siebie usług korzysta tylko i wyłącznie z produktów marek Knauf oraz Baumit. Są to sprawdzone materiały budowlane, (...)

LITBUD Mateusz Litewka

Jednorodzinny domek z dala od miejskiego zgiełku i szumu. Przestronne i przemyślane pomieszczenia, które zaaranżujesz i umeblujesz na własny sposób. Pozwól, że dom wybudujemy za Ciebie! Zachęcamy do korzystania z usług firmy remontowo-budow(...)

EL-BIG Jarosław Wręczycki

Nasza firma EL-BIG świadczy wiele usług. Przede wszystkim zajmujemy się prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych. Znajdziesz w naszym sklepie internetowym zatem rozdzielnice budowlane, rozdzielnice licznikowe, a także złącza kablowe, rozdzielni(...)

LTM Tomasz Pajer Sp. J.

Zapraszamy do współpracy z firmą LTM. Głównie zajmujemy się projektowaniem regałów magazynowych, a także ich montażem i demontażem. Oprócz tradycyjnych regałów, takich jak regały paletowe czy wysokiego składowania, możemy zaoferować(...)

Firma Budowlana Budorem Błachno

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce oferującą kompleksowe usługi ogólno-budowlane od a do z na każdą kieszeń. Jako doświadczona firma budowlana stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość usług, dzięki czemu udało nam się zdobyć (...)

SOEKO SOWIŃSKI IGOR

Osoby, które korzystają z naszych usług dzielą się na następujące grupy: budownictwo ogólne, biura projektowe, cieśle i stolarze meblowi oraz obrót nieruchomościami. Gwarantujemy Wam, że wykonywanym przez nas pomiarom 2D i 3D, nie można (...)

OMEL-KOP Roboty Ziemne

Koparki to świetny sprzęt. Sprawdza się przy robotach ziemnych oraz pracach budowlanych, transportowych, bądź górniczych. Aby wybrać odpowiednią koparkę, do swoich potrzeb, musisz wiedzieć czego potrzebujesz. Firma OMEL-KOP oferuje Państwu(...)

TREE Polska Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Grupa Tree! Pomożemy Ci w takich pracach jak: wyburzanie budynków, roboty ziemne, kruszenie betonu i gruzu. Ponadto dostarczymy Ci maszyny ciężkie i je wynajmiemy. Staramy się stale rozwijać i poszerzać zakres swoich usług. Zaczynaliśmy od z(...)