Katalog Miasto-Firm.pl

Kamieniarstwo

MK Bruk Elżbieta Kruszecka

Brukarstwo, układanie kostki brukowej, granitowej, płyt tarasowych, wykonywanie tarasów, placów, parkingów, schodów oraz wiele innych oferuje firma MK BRUK. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem na rynku. Wiemy co to profesjonalizm o(...)

SELMA Rafał Bielecki

Firma Selma oferuje sprzedaż detaliczną i hurtową kamieni ogrodowych. Nasze produkty są niezwykle odporne na warunki zewnętrzne. Dzięki naszym kamieniom Twój ogród nabierze niezwykłego uroku wizualnego. Posiadamy szeroki wachlarz produktów,(...)

J.P. Pilch Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo J.P. Pilch działa już od 1985 roku - w naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości wyroby z kamienia - marmur, granit, trawertyn, onyks, bazalty czy chociażby piaskowce. Możecie mieć Państwo pewność, że urządz(...)

P.P.H.U Galemar

W firmie GALEMAR działamy na rynku kamieniarskim już od 2005 roku. Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy na rynku pozwala nam oferować kompleksowe usługi począwszy do projektowania aż po wykonanie między innymi elementów granitowych. W(...)

PPHU MAGMA Szulimowski Kamil

Usługi kamieniarskie to nasza najważniejsza propozycja. Obsługujemy zamówienia w Gliwicach, Bytomiu, Rudzie Śląskiej. Proponujemy nowoczesne lub tradycyjne projekty nagrobków, czy liternictwo nagrobkowe. Bierzemy odpowiedzialność za montaż (...)

JC Granit – Kamieniarstwo Strzegom

Granit jako jeden z najtrwalszych materiałów wykorzystywanych w budownictwie bardzo długo zachowuje swój pierwotny wygląd, ale by wyglądał na prawdę wspaniale proejkt muszą zrealizować specjaliści z firmy kamieniarskiej JC Granit. Firma od(...)

Uni Bud Marmury

Nasza firma UniBud działa na rynku od 1991 roku specjalizując się w wykonywaniu wyrobów z kamienia. Jesteśmy w stanie zapewnić wyroby najwyższej jakości, funkcjonalne, które pozwalają na zapewnienie maksymalnej użyteczności. Zapewniamy na(...)

Granmal

Nasz zakład kamieniarski GRANMAL jest producentem wielu elementów budowlanych takich jak: schody z kamienia, parapety, blaty kuchenne, posadzki ścienne i podłogowe, blaty łazienkowe, stoły, lady barowe i sklepowe oraz okładziny kominkowe. W sw(...)