Katalog Miasto-Firm.pl

Materiały budowlane

MAREK SIKORA "CERAMIC"

Marek Sikora w 1991 roku postanowił otworzyć firmę Ceramic, która specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości materiałów ognioodpornych. Przedsiębiorstwo od samego początku stawia na wysoką jakością w obsłudze klienta, dzięki czem(...)

Farby KABE Polska Sp. z o.o.

Bogata oferta Farby Kabe została stworzona aby sprostać wymaganiom profesjonalnych firm budowlanych i remontowych, jak i klientów indywidualnych, którzy szukają wysokiej jakości chemii budowlanej do wnętrz i na elewację. Farby Kabe w swojej o(...)

RX POLSKA S.C.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego. Od początku jego powstania stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta oraz na produkty, które są niezawodne. Zapewniamy szybką realizację zamówienia oraz ceny, kt(...)

Replastik Sp. z o.o.

Produkujemy elementy z tworzyw sztucznych. Nasze belki, sztachety, deski kompozytowe charakteryzują się ekologicznymi właściwościami, trwałością, odpornością na korozję. Mamy tworzywa sztuczne w kategorii dla domu, dla zwierząt (boksy), b(...)

COFFEENOW Szczepan Wieczorek

Zajmujemy się wprowadzaniem posadzek żywicznych odpornych na odkształcenia mechaniczne i chemiczne. Posiadamy w ofercie posadzki na potrzeby wykończenia przestrzeni przemysłowych, systemy zasypowe posadzek do garaży, czy pomieszczeń socjalnych(...)

PECYNA BOGUSŁAW TOPGLAS

Modne, wielokolorowe dekoracje szklane, które znajdują zastosowanie w nowoczesnych kuchniach, łazienkach są projektowane, produkowane przez firmę Topglas. W chwili obecnej jesteśmy skoncentrowani na wytwarzaniu mozaiki szklanej łazienkowej, m(...)

dlaszklarzy.pl

W ofercie naszej hurtowni odnajdziecie Państwo niezbędny asortyment dla szklarza. Sprzedajemy okucia punktowe, liniowe, przydatne w obróbce balustrad, okucia do daszków i witryn. Mamy też zaawansowane systemy przesuwne, preparaty do pielęgnacji(...)

Standom Sp. z o.o.

Firma Standom Group w swojej ofercie posiada drzwi harmonijkowe, których sprzedażą zajmuje się od 25 lat i oferuje klasyczne, eleganckie oraz zupełnie nowoczesne, awangardowe rozwiązania. Sprzedaż naszych drzwi prowadzona jest w ponad trzystu (...)