Katalog Miasto-Firm.pl

Remonty

Usługi Remontowo Wykończeniowe Podhale Krzysztof Micherdziński

Firma zajmuje się pracami remontowo wykończeniowymi na terenie Warszawy oraz w jej bliskich okolicach. Nowoczesny remont stawia na wykwalifikowanych pracowników którzy wykonują pracę remontowo wykończeniowe. Odświeżają stare pomieszczenia n(...)

F.H.U Flizar - Adam Owca

Oferta prac remontowych przygotowana w Krakowie przez firmę Majster Damian to kompleksowe prace zmierzające do przygotowania wnętrz doskonałych. można liczyć między innymi ma malowanie, flizowanie, układanie podłóg przygotowywanie gładzi c(...)

Jamax Jarosław Marchlik

Jesteśmy firmą, która na remontach zjadła zęby. Oferujemy szeroki zakres usług wśród, których znajdują się między innymi układanie ceramiki ściennej i podłogowej, malowanie ścian, układanie podłóg i parkietów i wiele innych. Zajmu(...)

F.U. PRESTIGE Karol Kowal

Jesteś z Gdańska, Gdyni bądź Sopotu? Chcesz przeprowadzić remont w swoim domu, biurze? Zobacz, co oferuje firma PRESTIGE. Wykonujemy usługi wykończeniowe oraz remontowe. Jednak to nie wszystko. Zajmiemy się elewacją Twojego domu oraz podjazd(...)

Przedsiębiorstwo PROMET Jacek Drzazga

Firma PROMET zajmuje się realizacją zleceń z zakresu remontu maszyn obrabiających metal i inne materiały. Doświadczony i wykwalifikowany personel oraz nowoczesne wyposażenie pozwalają na skuteczne remontowanie tokarek, frezarek, szlifierek, d(...)

NORD-HELP Irena Wieczorek

Firma NORD-HELP oferuje profesjonalne i skuteczne usługi w zakresie osuszania budynków, usuwaniem nadmiernej wilgoci. Posiadamy bogate doświadczenie, świetną wiedzę i odpowiedni sprzęt. Naszą pracę wykonujemy solidnie, sprawnie i z pełną d(...)

Bud-Lux S.C Łukasz Dymski, Joanna Oberda

Bud-Lux to firma remontowo-budowlana, która od 10 lat wykonuje [race z zaangażowaniem i profesjonalizmem. W swojej ofercie firma zawiera malowanie, kładzenie płytek, szpachlowanie, wykończenia wnętrz, elewacje i inne usługi remontowo-budowlane(...)

Innowacyjno-wdrożeniowa Sp. z.o.o. Sopur

Nasza firma specjalizuje się od wielu lat w realizowaniu profesjonalnych usług na rynku produkowania wyrobów dekorujących, pielęgnujących drewno. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić naszej firmie wykonanie wyrobów z wykor(...)