AluMaster Łukasz Maciak - Katalog Miasto-Firm.pl

AluMaster Łukasz Maciak

Dane adresowe:

Kamionka Mała 99,
33-334 Kamionka Mała
małopolskie

Dane kontaktowe:

drabinyalumaster@gmail.com
696 074 212
183000194

Dane firmy:

AluMaster Łukasz Maciak
NIP: 7343051325
REGON: 120230425

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy AluMaster Łukasz Maciak

Firma Alumaster z siedzibą w Kamionce Małej koło Nowego Sącza w południowej Polsce, to największy w regionie producent i ystryutor drabin aluminiowych. W swojej ofercie posiada głównie drabiny aluminiowe przeznaczone do uztku domowego i przemysłowego. Swoją ofertę kierje zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do firm i przedsiębiorstw. Znajdziesz tu m.in. drabiny domowe, drabiny drewniane, drabiny stalowe, drabiny malarskie i drabiny aluminiowe. Jeśli poszukujesz najlepszej jakości drabin aluminiowych, stalowych lub drewnianych, sprawdź koniecznie szeroką ofertę firmy AluMaster

Oferta firmy

Firma AluMaster w swojej ofercie posiada między innymi:
- drabiny stalowe,
- drabiny drewniane,
- minirusztowania,
- drabiny aluminiowe,
- drabiny jednostronne,
- drabiny teleskopowe,
- drabiny wielofunkcyjne,
- drabiny aluminiowe,
ale również małe drabiny 3 stopniowe lub 4 stopniowe przeznaczone głównie do drobnych prac remontowo budowlanych, ogrodu lub jako pomoc w codziennych czynnościach domowych jak prace porządkowe lub pomoc w dostępie do najwyższych półek.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

FIRTECH od 2008 roku gwarantuje dostęp do bardzo nowoczesnych urządzeń pneumatyki i hydrauliki siłowej.
Kompleksowa obsługa w zakresie pomiarów środowiskowych: pomiarów oświetlenia awaryjnego, pomiarów oświetlenia ogólnego oraz pomiarów oświetlenia na stanowiskach pracy.
Zadajesz sobie pytanie, które firmy mogą zaoferować hale stalowe? Jeśli do tej pory nie udało Ci się znaleźć niczego ciekawego, koniecznie zapoznaj się z naszą działalnością (warto też od razu dodać, że hale stalowe to nie wszystko, co możemy zaproponować).