Katalog Miasto-Firm.pl

Przedszkola

Przedszkole Accademia Dei Piccoli

Nasze przedszkole Accademia Dei Piccoli działa na terenie warszawskiej dzielnicy Ursynów. Prowadzimy polsko-włoskie przedszkole, które składa się z 3 grup wiekowych. W przedszkolu zapewniamy małe grupy, które maksymalnie liczą 15 dzieci. Zap(...)

Przedszkolne Zakamarki

Przedszkole Marki? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zależy nam, by dzieci wkraczając w samodzielność miały zapewnione poczucie bezpieczeństwa, poznały swoje mocne i słabe strony oraz miło i twórczo spędzały czas w naszym pr(...)

Kamyk Zielony

Interesuje Cię terapeutyczny punkt przedszkolny i jak do tej pory nie możesz znaleźć niczego, co odzwierciedliłoby Twoje oczekiwania? Jeżeli tak, poznaj ofertę, którą ma Kamyk Zielony. Co można powiedzieć na temat naszej działalności? Na(...)

Żłobek Pandzia

Szukasz żłóbka? Interesuje Cię najlepszy żłóbek na Wilanowie? W takiej sytuacji możemy Ci coś zaproponować — oczywiście chodzi nam o naszą ofertę. Pewnie od razu pojawiło się pytanie, dlaczego Żłóbek Pandzia to dobry wybór? Na pe(...)

Przedszkolny Dobry Start

Przedszkole dla niepełnosprawnych dzieci to właśnie szkoła Dobry Start. W naszej placówce pracują wykwalifikowani terapeuci oraz pedagodzy, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem i wiedzą jak zadbać o ich prawidłowy rozw(...)

Fiqmiku

Założyciele FIQMIKU - przedszkola na Wilanowie, wierzą, że tworząc w przedszkolu atmosferę akceptacji i zrozumienia, poprzez indywidualne podejście do każdego dziecka, mogą być wsparciem dla Rodziców dzieci w tym trudnym, ale jednocześnie(...)

Akadero

Akadero to profesjonalnie prowadzone przedszkole anglojęzyczne w Warszawie. Proponujemy rozbudowany program nauczania uwzględniający codzienne zajęcia językowe. Rozwijamy u najmłodszych wiedzę przyrodniczą, matematyczną. Wykorzystujemy formu(...)

Strefa Malucha

Strefa Malucha to jedyne w swoim rodzaju przedszkole dwujęzyczne oraz integracyjne. Nasze wyjątkowe przedszkole działa na terenie Dąbrowy Górniczej oraz Siemianowic Śląskich. Wyróżniamy się wyspecjalizowaną kadrą, której doświadczenie w(...)