Żłobek ISKIERKI - Katalog Miasto-Firm.pl

Żłobek ISKIERKI

Dane adresowe:

ul. Kanarkowa 1,
30-693 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@akademia-muminkow.pl
502 925 125

Dane firmy:

Żłobek ISKIERKI
NIP: 6793014996
REGON: 367530127

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Kanarkowa 1, Kraków, Polska

Opis firmy Żłobek ISKIERKI

Żłobek Iskierki zlokalizowany przy ulicy Kanarkowej w Krakowie znajduje się w piętrowym domu jednorodzinnym z ogrodem, który częściowo został zagospodarowany na plac zabaw. Przestrzeń ta to miejsce mogące zapewnić opiekę 27 dzieciom, podczas gdy jedna opiekunka sprawuję opiekę maksymalnie nad 5-8 osobowymi grupami maluchów, co uzależnione jest od wieku dzieci. Staramy się, aby atmosfera w naszym żłobku była ciepła i przyjazna zarówno dla najmłodszych, jak i dla ich rodziców. Chcemy, aby dzieci czuły się bezpiecznie i swobodnie w naszej przestrzeni, gdy rodzice znikną z pola widzenia, dlatego zapewniamy kreatywne zagospodarowanie czasu połączone z ciągłym samorozwojem i doskonaleniem umiejętności.

Oferta firmy

Żłobek ISKIERKI w Krakowie (Piaski Nowe, Wola Duchacka, Kurdwanów) oferuje opiekę nad najmłodszymi dziećmi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na zlobekiskierki.pl.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Terefere to przedszkole i żłobek w Krakowie, który zapewnia troskliwą opiekę wszystkim dzieciom.
Róża Montessori to niepubliczne przedszkole w Białołęce, które nauczy Twoje dziecko samodzielności oraz wzmocni jego poczucie własnej wartości.
Dobre miejsce dla twojego maluszka w Józefowie? Znajdziesz je w przedszkolu niepublicznym miniPrzedszkolak.