MiniPrzedszkolak Sp. z o.o. - Katalog Miasto-Firm.pl

MiniPrzedszkolak Sp. z o.o.

Dane adresowe:

al. Nadwiślańska 54,
05-410 Józefów
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
jm@miniprzedszkolak.pl
(22) 394 67 74

Dane firmy:

MiniPrzedszkolak Sp. z o.o.
NIP: 5252569185
REGON: 146937021

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

al. Nadwiślańska 54, Józefów, Polska

Opis firmy MiniPrzedszkolak Sp. z o.o.

Dobre miejsce dla twojego maluszka w Józefowie? Znajdziesz je w przedszkolu niepublicznym miniPrzedszkolak. Twoje dziecko będzie mogło bawić się nowoczesnymi zabawkami, w dostosowanym do siebie środowisku i pod opieką doświadczonych pracowników. Wszyscy zadbają o to, żeby mogło rozwijać się szczęśliwe i bezpieczne. W razie jakichkolwiek wątpliwości, kadra nauczycielska jest otwarta na rozmowę z rodzicami, chcąc sprawić, aby jego dziecko rozwijało się równie dobrze jak inne. Pozwól swojemu maluchowi na pierwsze lekcje socjalizacji i skorzystaj z oferty, którą znajdziesz na miniprzedszkolak.pl.

Oferta firmy

W ofercie firmy MiniPrzedszkolak Sp. z o.o. znajduje się na przykład:
Przedszkole
Żłobek

Szczegóły oferty firmy MiniPrzedszkolak Sp. z o.o. a także dane do kontaktu znaleźć można na witrynie https://miniprzedszkolak.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Żłobek Iskierki zlokalizowany przy ulicy Kanarkowej w Krakowie znajduje się w piętrowym domu jednorodzinnym z ogrodem, który częściowo został zagospodarowany na plac zabaw.
Terefere to przedszkole i żłobek w Krakowie, który zapewnia troskliwą opiekę wszystkim dzieciom.
Róża Montessori to niepubliczne przedszkole w Białołęce, które nauczy Twoje dziecko samodzielności oraz wzmocni jego poczucie własnej wartości.