Katalog Miasto-Firm.pl

Kursy i szkolenia

TBF S.C. Tomasz Fic, Patrycja Fic

Twoja Bezpieczna Firma to kompleksowe szkolenia BHP na terenie Warszawy. Jeśli chcesz, by Twoja firma była dobrze przeszkolona, pracownicy znali podstawowe zasady bezpieczeństwa, zaufaj nam. Działamy już blisko od 20 lat. Profesjonalnie zajmujem(...)

Invest Construction

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo program do nauki do testu na uprawnienia budowlane. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz przyjemny w obsłudze program. Jeżeli są Państwo zainteresowani tego t(...)

HSEC Sp. z o.o.

Dzięki naszej ofercie oraz opiece specjalistów od BHP każdy z naszych klientów może liczyć na wyśmienitą współpracę, oraz zakup tylko potrzebnych w danej branży produktów. Oferujemy także możliwość szkolenia w zakresie BHP oraz sprze(...)

libratus.edu.pl

Nasz projekt edukacyjny ma na celu zapewnienie możliwości edukowania dzieci w języku polskim, które przebywają poza granicami kraju. Nasz projekt pozwala na zapewnienie wygodnego dostępu za pośrednictwem wygodnego oraz nowoczesnego portalu do (...)

Arena 108 Sp. z o.o.

Szkoła Akademia 108 prowadzi intensywne kursy programowania, które mają na celu szybkie i skuteczne przygotowanie do zawodu programisty. Nauka odbywa się przy wykorzystaniu metody bootcamp, której głównym założeniem jest praktyczne przyswaja(...)

Sept Sur Sept Sp. z o.o.

„Beauty Extra” to Centrum Szkoleniowe znajdujące się na warszawskim Wilanowie. Prowadzimy najróżniejsze kursy, począwszy od stylizacji paznokci, przez wizaż jak również kosmetykę estetyczną, Wellness&Spa. W Naszej ofercie mamy także po(...)

ALX Sp. z o.o.

Jako ALX z siedzibą przy ulicy Jasnej 14/16A w Warszawie ze swoją ofertą wychodzimy do klientów indywidualnych oraz biznesowych, którzy zainteresowani są w pełni profesjonalnymi kursami z zakresu IT. W naszych oddziałach w Warszawie, Krakowie(...)

Fundacja Avenhansen. Szkolenia Dla Rozwoju

Fundacja Avenhansen organizuje darmowe kursy i szkolenia sprzedażowe w największych miastach Polski. Komercyjne szkolenia biznesowe oraz sprzedażowe są skierowane do firm i instytucji państwowych, natomiast darmowe kursy otwarte skierowane są d(...)