Katalog Miasto-Firm.pl

Nauka jazdy

DARO DARIUSZ RENK

Uniwersalne kursy w Szczecinie oraz Nowogardzie na prawo jazdy w kategoriach A, B, C i D w szkole nauki jazdy DARO. Zapraszamy serdecznie przyszłych kierowców do szkoły nauki jazdy DARO na zapoznanie się z naszą ofertą kompletnego kursu przygot(...)

Szkoła Jazdy Kursant s.c.

Prowadzona przez nas Szkoła Jazdy Kursant z Wrocławia została założona w 2000 roku przez Andrzeja Świsulskiego. Początkowo byliśmy małą firmą, jednak z biegiem czasu nastąpił nasz rozwój, a co za tym idzie także i powiększenie floty p(...)

SJS Driving Academy

Szkoła jazdy Driving Academy oferuje profesjonalne szkolenia firmowe, a także indywidualne. To kursy bezpiecznej jazdy prowadzone przez takich mistrzów, jak Wojciech Chuchała czy Maciej Wisławski. Doskonal swoją technikę jazdy pod okiem najlep(...)

Karol Juchniewicz JUKA

Prezentujemy auto szkołę w Łodzi. Zapewniamy nie tylko odpowiednie przygotowanie do egzaminu państwowego na prawo jazdy, ale również zaawansowane szkolenia z jazdy defensywnej i stałą pomoc licencjonowanego instruktora. Wypuszczamy na drogi k(...)

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

Specjalizujemy się w uczeniu dorosłych. Prowadzimy wiele wysokiej jakości kursów. Naszych słuchaczom oferujemy naukę w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych oraz oferujemy naukę w studium policealnym – studium kosmetycznym i studium adm(...)

GSszkolenia

W firmie GSSzkolenia specjalizujemy się w świadczeniu usług szkoleniowych dla kierowców oraz pracowników z branż budowlanej oraz przemysłowej, gdzie zapewniamy szeroki zakres szkoleń specjalistycznych, które mają na celu zwiększanie kompet(...)

oskautowawa

Chcesz zdać na prawo jazdy? To zapraszamy do nas. Nasza szkoła jazdy Bródno bardzo dobrze przygotowuje wszystkich kursantów. Mamy instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są w tanie nauczyć każdego jazdy samochodem. Oferujemy wysok(...)

Centrum Szkolenia Kierowców RONDO-BIS Wysocka Wiesława

Rondobis to profesjonalna szkoła jazdy z Gdyni, która w skuteczny sposób przygotowuje przyszłych kierowców do egzaminu. Szkoła posiada wieloletnie doświadczenie oraz ogromną skuteczność w nauczaniu. Oferuje nie tylko naukę jazdy samochodem(...)