Katalog Miasto-Firm.pl

Języki obce

British School Marlena Wiktorowicz

British School Warszawa Wola i Centrum to oddział należący do jednej z największych i zarazem renomowanych szkół językowych działających na terenie Polski. Oferta obejmuje kształcenie sprawdzonymi i jednocześnie nowoczesnymi metodami w ję(...)

speakingo.pl

Jeśli chcecie uczyć się języka angielskiego skutecznie i szukacie w tym zakresie odpowiedniej pomocy możecie zdecydować się na propozycje przygotowane przez Speakingo. Staramy się tworzyć nowoczesną formę nauki języka angielskiego, w któ(...)

CAESAR

Szkoła języków obcych Caesar to profesjonalna nauka angielskiego dla wymagających – także z dojazdem do domu! Szkoła Caesar prowadzi lekcje języka angielskiego u kursanta w Lublinie oraz w okolicznych miejscowościach – w dniu i porze dopa(...)

Edu Bears

Zastanawiasz się nad tym, czy kurs angielskiego dla dzieci jest odpowiednim rozwiązaniem? Zamiast się nad tym zastanawiać, jak najszybciej zwróć uwagę na naszą ofertę. Decydując się na nasze propozycje, wybierasz to, co najważniejsze, czy(...)

Nauka języka angielskiego dr Grzegorz Kuśnierz

W dzisiejszych czasach nauka języków obcych jest bardzo popularna. Zwłaszcza przydatna jest znajomość języka angielskiego, w którym porozumieć można się na całym świecie. Jeżeli myślisz o nauce online, zachęcamy do skorzystania z nasze(...)

Paroli Łukasz Tyczkowski

Szkoła językowa PAROLI to profesjonalizm i doświadczenie. Zainteresowane osoby mogą tutaj zdecydować się na przykład na kurs angielskiego online z lektorem. Co istotne, oferowane kursy językowe prowadzone są na różnych poziomach zaawansowa(...)