Katalog Miasto-Firm.pl

Szkoły językowe

Toledo Katarzyna Wituła

Chcesz, aby Twoje dziecko mówiło perfekcyjnie po angielsku lub hiszpańsku? Warto więc zapisać je do szkoły językowej Toledo, celem której jest nauka języka obcego. Nic tak nie formuje naszej wiedzy jak zastosowanie to w praktyce. Wizytówką(...)

Euroschool-Perfect Grażyna Elżbieta Gliszczyńska

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko od małego miało kontakt z językiem obcy, zapisz je do naszej Szkoły Języków Obcych Euroschool Perfect, która mieści się w Białymstoku, przy ulicy Upalnej 1a. Nasze zajęcia prowadzone są poprzez zabawę, (...)

Centrum Językowe MOVA

Prowadzimy lekcje języka angielskiego i hiszpańskiego dla dzieci niemal w każdym wieku. Angielski dla dzieci nawet już od 1. roku życia? Tak, dzisiaj to jak najbardziej możliwe. Dzięki metodzie musical babies uczymy nawet roczne maleństwa. Oc(...)

Leader School

Nasza szkoła Leader specjalizuje się w realizowaniu kursów nauki języków obcych. Zapewniamy naszym klientom między innymi usługi w ramach sieci szkół. Firmom zapewniana jest franczyza edukacyjna, gdzie jesteśmy w stanie oferować sprawdzony(...)

Baby English Academy

Nasze przedszkole językowe to propozycja dla dzieci, które chcą się szybciej i lepiej rozwijając od innych. Prowadzimy zajęcia po polsku i po angielsku. Nasi specjaliści są w stanie nauczyć każdego dziecko języka angielskiego poprzez syste(...)

Katarzyna Chodorowska-Zdebiak

Chcesz, aby Twoje dziecko nauczyło się angielskiego na bardzo dobrym poziomie? Jednocześnie nie chcesz, aby było przeładowane nauką i stresem? Poznaj wyjątkową szkołę Benedu, gdzie każde dziecko pozna język zupełnie swobodnie i bez nadmi(...)

B&W Bartłomiej Baruch PoChinsku.pl

Szczegółowe informacje na temat organizowanych w Białymstoku kursów języka chińskiego – w formie stacjonarnej lub online – możesz przeczytać na stronie internetowej pochinsku.pl. Wejdź już teraz i przekonaj się osobiście, jak wiele ko(...)

TEACHERSteam

TEACHERSteam to grupa specjalistów od języków obcych, która wspiera biznes w szeroko rozumianych wyzwaniach związanych z nauką języka jak i szeroko rozumianej obsłudze językowej. Na rynku obecni jesteśmy od prawie 20 lat, i przez ten czas u(...)