Katalog Miasto-Firm.pl

Gabinety lekarskie

Centrum Laryngologii Mille Medica

Nie wiesz, co zrobić, gdy Twój partner lub partnerka chrapie? Jest na to rozwiązanie! Zarówno chrapanie, jak i bezdech senny można wyleczyć. Pamiętaj, by nie bagatelizować tego problemu. To nie tylko mały dyskomfort, ale również powód do (...)

Koncepcja Urody

Gabinet kosmetyczny Koncepcja Piękna z Katowic specjalizuje się przede wszystkim w makijażu permanentnym, a także oferuje szereg innych zabiegów kosmetycznych. W ofercie zabiegi takie jak makijaż permanentny brwi oraz oczu makijaż permanentny (...)

JOMADENT

Dbanie o zdrowie jest niezmiernie ważnym elementem. Jeżeli chcemy żyć długo, powinniśmy jak najczęściej się badać, prowadzić zdrowy tryb życia. Jeżeli poszukujecie miejsca, gdzie można wykonać diagnostykę oraz badania profilaktyczne t(...)

Dermocentrum

W naszym Centrum Zdrowej Skóry jesteśmy w stanie zapewnić świadczenie profesjonalnych usług na rynku dermatologicznym czy kosmetologicznym. Zapewniamy usługi z zakresu medycyny estetycznej, które realizowane są z wykorzystaniem rzetelnych i s(...)

JP Medica Sp. z o. o.

Przedstawiamy Państwu platformę z usługami telemedycznymi i kontaktem do lekarza online, praktycznie dowolnej specjalizacji. Możecie Państwo dopasować wartościowy abonament medyczny, np. na pół roku powiązany z wystawianiem e-recept, oceną(...)

Prywatny Gabinet Lekarski Krzysztof Zaleski

Prowadzę prywatny gabinet lekarski na terenie Łodzi ( dr n. med Krzysztof Zalewski). Moje główne propozycje to USG układu moczowego, jamy brzusznej, szczegółowa kontrola narządu rodnego, diagnostyka podczas ciąży. Dodatkowo zapewniam mammog(...)

INTIMED

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie INTIMED zapewnią Państwu szereg usług z zakresu opieki medycznej. Gwarantujemy, że korzystamy z najwyższej jakości sprzętów. Gabinet znajduje się przy ulicy Chłodnej 1 w Bytomiu. Mogą Państwo przyjść d(...)

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Justyna Radkiewicz

Poszukujesz profesjonalnego lekarza specjalizującego się w ginekologii? Wejdź na stronę dr-radkiewicz.pl i poznaj pełną ofertę usług ginekologicznych. Dr n. med. Justyna Radkiewicz jest specjalistką ginekologii i położnictwa, sprawowała f(...)