Katalog Miasto-Firm.pl

Medycyna

Fabskin - klinika medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to najważniejsza specjalizacja kliniki Fab Skin. Zapewniamy zabiegi z udziałem kwasu hialuronowego oraz botoxu, zajmujemy się odchudzaniem bez skalpela, eliminujemy najtrudniejsze przebarwienia i zmarszczki. Używamy w centrum (...)

Krew pępowinowa

Nowoczesny serwis internetowy, który znajduje się pod adresem www.krewpepowinowa.pl, to miejsce stworzone z myślą o wszystkich tych osobach, które przeszukują internet w poszukiwaniu informacji na temat komórek macierzystych pozyskiwanych z kr(...)

SaskaMed Sp. z o.o.

Klinika Saska Med to miejsce, dla którego najważniejszy jest pacjent i jego zdrowie. Posiadamy wyspecjalizowane oferty w zakresie ginekologi i medycyny estetycznej, endokrynologii, urologii, psychologii, psychiatrii, diabetologii i innych dziedzin.(...)

Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej Agnieszka Majewska

Medycyna, stomatologia oraz ginekologia estetyczna to najważniejsze działy poznańskiego centrum piękna Medi Art. Zapewniamy pacjentkom bezoperacyjny lifting twarzy, dysponujemy technologiami laserowymi na zmarszczki, prezentujemy wolumetrię twar(...)

Laser Studio Zbigniew Piotr Matuszewski

Laser Studio to klinika medycyny nowoczesnej. Mamy wieloletnie doświadczenie, dlatego nasze usługi są najwyższej jakości. Do naszej pracy używamy innowacyjnych urządzeń i narzędzi. Każdy klient, zgłaszając się do kliniki Laser Studio, mo(...)

Zakład Optyczny Przemysław Pluta

Prowadzimy salon optyczny w Łodzi od 1996 roku. Wykonujemy okulary korekcyjne na bazie recepty. Sprzedajemy soczewki kontaktowe z odpowiednimi płynami pielęgnacyjnymi. Mamy bogaty wybór okularów przeciwsłonecznych, progresywnych, polaryzacyjnyc(...)

Synapsa Med sp.zo.o.

Senso Rex to firma zajmująca się produkcją pościeli, poduszek i kołder obciążeniowych. Głównym celem jej działania jest zapewnianie jej klientom należytego komfortu spania - jej założeniem jest to, by dać im możliwość głębokiego, p(...)

San-Medical Sp. z o.o. Sp. k

Do kontaktu z firmą San-Med Hair Transplant zapraszamy wszystkich klientów, którzy mają problem z łysieniem. Naszą ofertę głównie kierujemy do mężczyzn, choć w wyeliminowaniu łysienia pomagamy również i kobietom. Charakteryzuje nas prz(...)