Katalog Miasto-Firm.pl

Rehabilitacja

RENATA BĄK PRO&FIT

Nasza wypożyczalnia oferuje Państwu bardzo szeroki wybór sprzętu rehabilitacyjnego, głównie łóżka rehabilitacyjne. W ofercie mamy na wynajem łóżka rehabilitacyjne firmy: Burmeier Dalia, Burmeier Fortuna, Ortopedia, Scandinavian Mobility, (...)

Fizjoterapia-pasternak.pl

Rehabilitacja dzieci i pacjentów dorosłych to nasze najważniejsze propozycje. Leczymy wady postawy, pomagamy wrócić do sprawności po poważnych operacjach, wyprowadzamy pacjentów z najpoważniejszych kontuzji i doradzamy amatorom aktywności f(...)

Centra Medyczne Medyceusz Sp z o.o.

Podchodzimy kompleksowo do ochrony zdrowia dzieci i pacjentów dorosłych. Zapewniamy w Łodzi szereg specjalistycznych badań. To głównie próby wysiłkowe, holter EKG, endoskopia, spirometria. Zapewniamy Państwu opiekę w szpitalu, transport med(...)

GABINET FIZJOTERAPII '' W ZDROWYM CIELE ''TATIANA GRABOWSKA

Centrum rehabilitacji „W zdrowym ciele” zapewnia kompleksową pomoc w powrocie do sprawności. Bogaty zakres usług obejmuje zabiegi z fizjoterapii, terapię manualną, terapię McKenziego, drenaż limfatyczny, masaż leczniczy, Kinesiotaping, Ma(...)

normanrehabilitation.com

Gwarantujemy, że na naszych obozach usprawniających, nastawiamy się na maksymalne usprawnienie pacjentów. Pracujemy z osobami po udarach mózgu, zapewniając maksymalnie zindywidualizowany charakter terapii. Serdecznie zachęcamy do zapoznania si(...)

Kaw - Med

Nasz profesjonalny zespół skupia fizjoterapeutów, którzy dzięki wieloletniemu stażowi oraz pasji do konkretnych czynności będą w stanie pomóc nawet w najcięższych przypadkach w uśmierzeniu bólu oraz przywróceniu sprawności. Jesteśmy (...)

Fizjo-Balans

Nazywam się Marta Ornat i zarządzam gabinetem rehabilitacji w Sosnowcu. Moje główne specjalizacje to kinezyterapia (leczenie ruchem), fala uderzeniowa, terapia manualna. Posługuję się również polem magnetycznym, czy terapiami laserowymi, co (...)

Spółdzielnia Socjalna Klika

Wypożyczalnia ''KLIKA'' to mnóstwo znakomitej jakości sprzętu rehabilitacyjnego w jednym miejscu. Klienci znajdą bardzo różny sprzęt rehabilitacyjny. Do wypożyczenia są: kule i laski ortopedyczne, łóżka rehabilitacyjne, rotor rehabilitac(...)