Katalog Miasto-Firm.pl

Gabinety lekarskie

CENTRUM MEDYCZNE SFERA KRZYSZTOF MIGAŁA

Naszą klinikę można określić bardzo krótko: komfortowa, przestronna oraz doskonale wyposażona. Blok operacyjny posiada filtry bakteriobójcze. Jako całość blok spełnia wymogi najwyższych standardów Unii Europejskiej. Na temat ośrodka mo(...)

Maciej Jochemczyk INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA

Nowoczesny gabinet okulistyczny, który oferuje kompleksowe zajęcie się tematem zdrowia oczu. Oferujemy usługi dla dorosłych, dzieci. Zajmujemy się diagnostyką, leczeniem, nagłymi przypadkami – wszystko w jednym miejscu. Gabinet Okulistyczny(...)

OMA Dorota Ordowska

Alergie to jeden z powszechnych problemów dzisiejszego społeczeństwa. W MORAMED każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by się z nimi rozprawić. Nasz gabinet mieści się w Warszawie. Oferujemy terapię antyalergiczną na podstawie zabiegów(...)

Joanna Jędrys Praktyka Lekarska

Zapraszamy do Centrum Medycznego Dbaj o Piersi w Krakowie wszystkie panie, które myślą o powiększeniu piersi. Na miejscu spotkać się można z doświadczoną panią doktor, chirurgiem plastycznym, który posiada specjalistyczną wiedzę oraz du(...)

Klinika Miracki S.C. Krzysztof Miracki, Karina Dudek - Miracka

Klinika Miracki to kompleksowe zabiegi oferowane w Warszawie w dwóch miejscach – na Mokotowie i Ursynowie. U nas znajdą Państwo pomoc z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, laryngologii, epilacji laserowej, ginekologii estetyczne(...)

Balticmed Przychodnia sp. z o.o.

Jesteśmy siecią niewielkich przychodni, które świadczą profesjonalne usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. Zachęcamy bardzo serdecznie do przyjrzenia się z bliska szczegółom naszych usług, co z całkowitą pewnością b(...)

Profimedic Sp. z o.o.

ProfiMedic to centrum medyczne zorientowane na pomoc pacjentom w Łodzi. Skupiamy się na diagnostyce, a także na dopasowaniu nowoczesnych terapii. Z tego powodu cieszymy się zaufaniem pacjentów już od ponad dziesięciu lat. Zapewniamy opiekę po(...)

Indywidualna Praktyka Lekarska Jacek Sieredziński

Zapewniam w gabinetach działających na terenie województwa zachodniopomorskiego realizowanie profesjonalnych badań USG, które pozwalają na wykrycie różnych schorzeń oraz postawienie właściwych badań. W ramach oferty dostępnej na sieredzi(...)