Katalog Miasto-Firm.pl

Psychoterapia

Psychoterapeuci Płock

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi dla państwa przykładami terapii psychoterapeutycznych. Znajdziecie u nas Państwo terapie takie jak: -> terapia indywidualna; -> terapia dla par; -> terapia dla rodzin; Pragniemy pomóc wszystkim (...)

Eltron Sp. z o.o.

Każdy kierowca zawodowy ma obowiązek, wykonać badania psychologiczne. Naszą pracownię badań Eltron Sp. Z O.O., znajdziesz w Olsztynie. Wszystkich kierowców i zainteresowanych z Olsztyna lub okolicznych miast zapraszamy do skorzystania z naszy(...)

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej to działalność skupiona wokół podnoszenia umiejętności klinicznych branżowych specjalistów. Oceniamy skuteczność psychoterapii psychodynamicznej, rozwijamy standardy zawodowe i etyczne po(...)

Gabinet Psychoterapii Bez Iluzji

Gabinet Bez Iluzji mieści się w Warszawie przy ulicy Nowy Świat. Gabinet bardzo serdecznie zachęca wszystkie pary do korzystania z terapii małżeńskiej. W gabinecie organizuje się zajęcia z psychoterapii dla par oraz psychoterapii indywidualn(...)

Krakowskie Centrum Psychodynamiczne S.C.

W naszej ofercie szkolenia oraz kursy obejmujące zagadnienia psychologiczne. Dzięki nam posiądziesz niezbędną wiedzę do uzyskania certyfikatu socjoterapeuty, podniesiesz kwalifikacje, postawisz na rozwój kultury zawodowej. Ponadto prowadzimy p(...)

Magdalena Gąsiorowska-Binda Centrum Psychologiczne Transmedica

Jednym z niezbędnych czynników przystąpienia do egzaminu prawo jazdy są badania lekarskie, które proponuje firma Transmedica24 dla kierowców. To wysokiej jakości badania przeprowadzone przez doświadczonych lekarzy, którzy nieustannie podnosz(...)

Euro-Med Grażyna Balcer

Jesteśmy doświadczonym zespołem lekarskim zajmującym się leczeniem uzależnień od alkoholu oraz powikłań poalkoholowych. Całodobowo wykonujemy odtrucia alkoholowe – dojeżdżamy do pacjentów w promieniu stu kilometrów od Warszawy. Zabieg(...)

Aleksandra Korotko Psycholog

Profesjonalne porady psychoterapeuty online. Psychoterapia przez internet to stosunkowo nowa propozycja, która w krótkim czasie zyskała sobie szerokie grono entuzjastów. Mnóstwo osób boryka się z problemami natury emocjonalnej. Często miewamy(...)