Katalog Miasto-Firm.pl

Sprzęt medyczny

TRIMED Sp. z o.o.

Chciałbyś wyposażyć swój gabinet medyczny w sprzęt najlepszej jakości? Nie mogłeś trafić lepiej. Specjaliści certyfikowanej normą ISO firmy TRIMED, pomogą dobrać odpowiedni sprzęt, który będzie pasował do specyfiki twojego specjalis(...)

Riester.pl

Za obsługiwanie sklepu odpowiada firma InfoGEM Mirosław Gryszpiński. W przypadku serwisu i obsługi reklamacji, realizacja jest po stronie autoryzowanego dystrybutora marki Riester w Polsce. Każde działanie kierowane jest na człowieka. Dzięki (...)

dr100.pl

dr100.pl – Twój program do obsługi pacjentów stomatologicznych. Jeśli jesteś protetykiem, stomatologiem, bądź właścicielem małego gabinetu lub kliniki stomatologicznej – możesz ułatwić swoją pracę, z pomocą naszego programu dr100.(...)

Medicstar.pl

Firma Medicstar dostarcza odzież dla lekarzy. Nasze produkty wyróżniają się wysoką trwałością, profesjonalnym zdobieniem, przystępną ceną. Odzież medyczna dostępna jest w różnych kolorach i z różnymi zdobieniami od nadruku, aż po h(...)

BIOTEC - Urządzenia do medycyny estetycznej

Jeśli szukacie salonu, który w korzystnej cenie upiększy twoje ciało oraz twarz. To zerknijcie na stronę BioTec. Wykonujemy profesjonalnie zabiegi kosmetyczne takie jak kuracja odmładzająca, laseteroterapia, a nawet kriolipoliza, która jest a(...)

Jolanta Tkacz-Konert Konert Aparaty Słuchowe

Ktoś z Twoich bliskich ma problemy ze słuchem? Nie zwlekaj i odwiedź firmę Konert, która prócz bezpłatnego kompleksowego badania słuchu, proponuje również sprzedaż niezbędnych akcesoriów dla samych użytkowników, w gronie których znajd(...)

Infoscan S.A.

Zajmujemy się dystrybucją nowoczesnego urządzenia do bieżącego monitoringu stanu pacjenta podczas snu. Dostarczamy medyczne narzędzia i technologie diagnostyczne oparte na najnowszych osiągnięciach informatyki i zdobyczy inżynierii. Nasze ur(...)

RMJ Radosław Schulz

Jak bardzo dbasz o swoje zdrowie? Czy korzystasz z wysokiej jakości urządzeń pomiarowych i specjalistycznego sprzętu medycznego? Mnóstwo takich produktów znajdziesz na zdrowapolka.pl. W jednym miejscu zebraliśmy wiele tego typu produktów, kt(...)