Katalog Miasto-Firm.pl

Salony fryzjerskie

LALA-MED

Zastanawiasz się nad tym, czy depilacja laserowa Białołęka jest odpowiednim rozwiązaniem? Przestań się nad tym zastanawiać i skorzystaj z usług Instytutu Urody LaLa-med. Nie trudno się domyślić, że depilacja laserowa to tylko jedna z pro(...)

Galeria Fryzur 99

Galeria Fryzur 99 to warszawski salon fryzjerski i kosmetyczny. Salon działa na rynku już ponad 20 lat, zyskując przez ten czas wiele zadowolonych klientek. Przez cały okres działalności Galeria Fryzur 99 zdobyła też wiele prestiżowych nagr(...)

Jack Strong Hair

Oferujemy naszym klientom usługi transplantacji włosów, które realizowane są w nowoczesnej klinice w kompleksie szpitalnym w Stambule. Jesteśmy w stanie w Jack Strong Hair zapewnić profesjonalną obsługę naszych klientów, gdzie oferujemy mi(...)

Ambernova Stylowy Pies

Ambernova to profesjonalny salon strzyżenia psów. Gdańsk to siedziba salonu, który mieści się przy ulicy Plac Afrodyty 3. To specjalistyczny salon psiej urody, który powstał w 2017 roku. W jednym miejscu znaleźć można psich fryzjerów, kt(...)

GLOW Julia Pawłowska

Nasz barber serwis oferuje bardzo duży wybór najmodniejszych męskich fryzur. Zajmujemy się fryzurami nowoczesnymi jak i klasycznymi. Możemy stworzyć na głowie klienta indywidulany projekty tak, aby wyróżniał się na tle innych osób. Każde(...)

HAMSKI Sp. z o.o.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł profesjonalnie zadbać o swoją brodę i fryzurę, to koniecznie zapoznaj się ze szczegółami oferty salonów barbera Hamski! Na naszej stronie internetowej hamski.pl znajdziesz wszystkie niezbędn(...)

ARTISTIK TEAM - Piotr Popławski

Salon fryzjerski Artistik Team w Warszawie zaprasza do skorzystania ze swojej niezwykłej oferty. Znajdziesz tu szeroką gamę usług fryzjerskich – koloryzację, strzyżenie, modelowanie, upięcia, przedłużanie włosów i nie tylko. Nasi pracown(...)

Hair Again Rokoko s.c.

Problem z przerzedzony mi i wypadającymi włosami dotyczy wielu osób. Z całą pewnością jest to bardzo uciążliwe. W takiej sytuacji nie dziwi fakt, że wiele osób poszukuję skutecznych sposobów na rozwiązanie tego problemu. Jednym z takich(...)