Katalog Miasto-Firm.pl

Architektura wnętrz

4Rooms Studio Alicja Żółtańska

4Rooms Studio to biuro projektowania wnętrz z kompleksowym podejściem do aranżacji. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi w Trójmieście. Dobieramy właściwe rozwiązania techniczne do pomieszczeń, materiały budowlane, p(...)

Przemysław Dziurzyński Dziurskip

Jesteśmy firmą, która dostarcza wysokiej jakości listwy wykończeniowe. Możemy zapewnić bardzo szeroki wybór różnych produktów spełniające najwyższe standardy. Oferujemy nie tylko możliwość zakupu wielu różnych rodzajów listew wyko(...)

Bauart Studio Dariusz Polisiak

Zapraszamy do zaznajomienia się z naszym biurem architektonicznym z Warszawy. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego projektu. Czerpiemy radość z naszej pracy i dlatego też możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych projektó(...)

baumart.pl

Od lat zajmuję się projektowaniem wnętrz dla klientów indywidualnych, a także dla firm. Mogę się pochwalić, że na przestrzeni kilku lat z powodzeniem zrealizowano już bardzo wiele moich pomysłów. W mojej opinii każde pomieszczenie ma pot(...)

tubadzin

Jeżeli szukasz najwyższej jakości płytek ceramicznych, cenisz sobie innowacyjne wzornictwo i styl to z całą pewnością zaciekawi Cie oferta jednego z czołowych producentów płytek ceramicznych którym jest z całą pewnością Tubądzin. Gru(...)

SOHO studio

Biuro projektowania wnętrz Soho z Kielc specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz na życzenie klientów. Prowadzone jest przez architekt wnętrz Karolinę Borowiec, która dzięki swojej pasji, wiedzy i zaangażowaniu przygotowuje dla (...)

ZONA Architekci

Interesuje Cię biuro projektowe, które może podjąć się projektu nowoczesnego domu? Koniecznie poznaj biuro ZONA Architekci! Warto do tego dodać, że w przypadku nowoczesnego domu nie należy skupiać się tylko na dobrym rozkładzie funkcjonal(...)

Joanna Kłusak

Szukasz kogoś, kto wykona projekt budowlany? Jeżeli tak, warto zajrzeć na stronę joannaklusak.com (wypada też dodać, że projekty budowlane są częścią oferty). Czas odpowiedzieć na pytanie, co można powiedzieć na temat projektów (nie u(...)