Katalog Miasto-Firm.pl

Wyposażenie wnętrz

Grupa Armatura SA

Jeśli szukasz wysokiej jakości armatury i ceramiki sanitarnej to już dzisiaj zagrzewamy do zapoznania się z ofertą Grupy Armatura – wiodącego producenta na polskim rynku sanitarnym. Istniejąc na rynku przeszło 100 lat Grupa Armatura może p(...)

Regałka

REGAŁKA może się pochwalić ręcznie robionymi gałkami, uchwytami i haczykami meblowymi najwyższej jakości. Firma produkuje niepowtarzalne produkty, zdolne odmienić wystrój całego domu ponieważ ręcznie robionych gałek meblowych nie widzi (...)

Design Queen Beata Bukowska

Korzystając z usług naszego sklepu internetowego Design Queen, wybierają Państwo oryginalne i właściwie niedostępne w żadnym innym miejscu dekoracje ścienne wykonane z mosiądzu i miedzi. W naszej kolekcji metalowych obrazów można znaleź(...)

PARKIET Tomasz Fudalej

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo informacje na temat usług, jakie oferuje nasza firma. Od 20 lat zajmujemy się usługami parkieciarskimi m.in. układaniem parkietu, sprzedażą akcesoriów(...)

Radosław Popielski Adrex

Kamienne inspiracje Kameno oferuje szeroki asortyment kamienia naturalnego. Nasze propozycje można zastosować do: aranżacji wnętrz, elewacji budynków, ogrodu. Posiadamy produkty w najwyższej jakości, trwałe i odporne na różne szkodliwe czyn(...)

Lifts4U Konrad Mrówka

Na stronie Lifts4u możemy zakupić mnóstwo bardzo ważnych rzeczy, koniecznych przy opiece nad niepełnosprawnymi osobami. Jedną z takich rzeczy są podnośniki, które ułatwią nam przemieszczanie chorych osób. Oferujemy specjalny podnośnik su(...)

MarmoStyl Sp. z o.o.

Jeśli myślicie o stworzeniu wyjątkowego wnętrza bez wątpienia kamień naturalny powinien znaleźć się na liście tych materiałów, jakie będziecie chcieli wykorzystywać. Wydaje się, że to zawsze świetne rozwiązanie, ponieważ co do zasa(...)

cmprofile.pl

Specjalizujemy się w sprzedaży listew przypodłogowych oraz modnej boazerii angielskiej. Dzięki nam skompletujecie Państwo cokoły w standardzie MDF, czy jakościowe okładziny ścienne. Wszystkie listwy przypodłogowe produkujemy na bazie ponad (...)