Katalog Miasto-Firm.pl

Sprzątanie

Variovac Polska

Zapraszamy do zakupu odkurzacza centralnego, od godnej zaufania firmy Variovac Polska, która już od ponad 20 lat dostarcza wielu polskim domom wygodnych i inteligentnych rozwiązań w zakresie utrzymania porządku w domu. Kiedy podjąć decyzje o z(...)

Adgor.pl

Adgor działa na rynku usług porządkowych. Sprzątamy i porządkujemy pomieszczenia oraz teren wokół niego. Zajmujemy się koszeniem trawników, przycinaniem gałęzi, praniem dywanów, czyszczeniem elewacji. Korzystamy z najlepszych urządzeń, (...)

Elevatio Paweł Pochwalski

Jesteśmy firmą, która zajmuje się realizacją wielu różnych usług związanych z czyszczeniem i myciem elewacji. Mamy świetną ekipę specjalistów, którzy potrafią poradzić sobie z wieloma różnymi kwestiami. Stosujemy najlepsze środki c(...)

czystko.pl

Specjalizujemy się w profesjonalnym czyszczeniu tapicerki samochodowej, a także mebli. Zajmujemy się również praniem dywanów i wykładzin. Doprowadzamy do porządku lokale komercyjne, biura, mieszkania, domy jednorodzinne, wnętrza różnych sa(...)

Flostar.pl

Firma Flostar oferuje profesjonalne usługi w zakresie sprzątania, prac porządkowych i czystości. Mamy ogromne doświadczenie w swojej pracy jesteśmy najlepszymi fachowcami. Działamy z pełnym zaangażowaniem, dokładnością i dbałością o ka(...)

System Serwis Sp. z o.o.

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia co wyróżnia nasze usługi porządkowe. Gwarantujemy, że dzięki blisko dwudziestoletniemu doświadczeniu, wprowadzamy wysoki standard w każdy zakres utrzymywania czystości w biurowych przestrzeniach. Sprawdź(...)

Stanisław Boryc Profart PHU

Nasza pralnia dywanów z Lublina już teraz oferuje swym klientom usługi prania dywanów, wykładzin i nie tylko. Bardzo istotne jest to, że oferowane przez nas usługi prania dywanów wykonujemy głównie w naszej profesjonalnej pralni dywanów, a(...)

Max-Gruz

Firma MAX-GRUZ z Lusiny pod Krakowem swym klientom proponuje usługi w zakresie wywozu odpadów i wynajmu kontenerów. Działalność prowadzi na terenie Krakowa i sąsiednich gmin. Można w niej zamówić usługi kompleksowej organizacji kontenerowe(...)