Katalog Miasto-Firm.pl

Architektura wnętrz

Orange Studio Architektura Wnętrz

Biuro architektury wnętrz Orange Studio powstało w 2008 roku. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz profesjonalne podejście do współpracy z naszymi Klientami - to właśnie największe atuty przemawiające za Orange Studio. W zakres(...)

AXITECH, Dariusz Piechowicz

Czy wiecie Państwo czym zajmuje się olkuska firma AXITECH? Jest to internetowy sklep, który specjalizuje się w sprzedaży paneli szklanych wprost od producenta. Profesjonalna obróbka szkła jest niezwykle trudna i czasochłonna, ale my dajemy so(...)

APP Proste Wnętrze Maria Podobińska-Tuleja

Proste Wnętrze to autorska pracownia projektowa, która została założona przed trzema laty przez Marię Podobińską-Tujeję. Projektowanie wnętrz to ogromna pasja założycielki tejże pracowni, a architekturą wnętrz interesuje się od wielu (...)

spectrumart.pl

W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące realizowania nowoczesnych oraz stylowych projektów wnętrz. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewni(...)

ARK STUDIO Sp. Z.o.o

ARK Studio – profesjonalne biuro projektowe. Zapraszamy do współpracy osoby z Warszawy, oraz z całej Polski. Nie uznajemy barier terytorialnych, szczególnie w dobie internetu. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego architekta wnętrz, bądź masz (...)

Malgorzata Hendrych-Lubińska

Architektura wnętrz to nasza specjalność. Funkcjonujemy w branży od ponad dekady, każdego dnia realizując wymagające projekty z zakresu aranżacji wnętrz zarówno na potrzeby klientów prywatnych, jak i instytucji. Nasza siedziba mieści się(...)

Projekt Mimo Malwina Morelewska

Firma Projekt Mimo oferuje kompletny projekt wnętrz mieszkalnych. Mamy bogate doświadczenie i szeroką wiedzę, którą nieustanne poszerzamy o najróżniejsze trendy. Nasze projekty powstają na bazie pasji, a każdy nowy projekt to nowa inspiracj(...)

Projektowanie wnętrz Oliwia Drobnicka

Jeżeli chcesz, aby Twoje wnętrza były zaprojektowane w sposób komfortowy, a jednocześnie niezwykle piękne zapraszam do siebie. Jako projektant wnętrz Oliwia Drobnicka aranżacją zajmuję się na tyle długo, że wiem o tym wszystko. Dlatego t(...)