Katalog Miasto-Firm.pl

Pozostałe

BIS Sp. Z.o.o

Firma Stolar od 20 lat trudni się w produkcji drewnianych okien. Wiedza zdobyta w tej dziedzinie pozwoliła na rozwijanie naszej działalności. Rok dwutysięczny postawił na naszej drodze zupełnie nowe wyzwanie przed naszą spółką, dokładnie (...)

FHU Spec Piotr Kryściński

Jeżeli zdecydujecie się na propozycję pieców wolnostojących z naszej firmy możecie oczekiwać elementu, który będzie możliwe zastępował nam między innymi kominek w domu. Propozycja mierzona jest do wymagających nabywców, którzy oczekuj(...)

Opiekunkawniemczech.eu

Poszukujesz pracy? Zapewne myślałeś, bądź myślałaś o tym, by wyjechać za granicę. Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą. Jesteśmy firmą, która oferuje pracę jako opiekun w Niemczech. Nie jest to praca lekka, przyjemna, jednak uczą(...)

Igopol - Garaże Blaszane Jarząbski Paweł

Za naszym pośrednictwem zamówicie Państwo garaże blaszane, mocne wiaty, hale blaszane, czy schowki budowlane. Specjalizujemy się w produkcji garaży blaszanych, montujemy je w formacie bezpłatnym i gwarantujemy darmowy transport wszystkich elem(...)

Pralnia EKO Katarzyna Stucka

Zajmujemy się praniem firan, rolet rzymskich, ekranów, zasłon, a także innych dekoracji okiennych na życzenie. Podejmujemy się również profesjonalnego serwisowania rolet rzymskich. Odbieramy zabrudzone dekoracje okienne w oddziałach stacjona(...)

ASD J. Cegielski Spółka Komandytowa

Firma ASD oferuje pełną obsługę w zakresie projektowania, montażu, konserwacji i serwisu elektronicznego różnych systemów zabezpieczeń. Nasza firma oferuje profesjonalne urządzenia do systemów ze świetnymi elementami instalacji. Mamy boga(...)

ABM,OAZA,KAMLENA Magdalena Belarbi

Szukasz odpowiedniego miejsca dla swojego seniora? Odwiedź prywatny dom seniora Spokojna Oaza w Rzeplinie, kilkanaście kilometrów na północ od Krakowa. Jesteśmy miejscem stworzonym dla osób starszych, którym nie ma kto zapewnić opieki w domu(...)

Master Market S.C. Paweł Puchała, Ireneusz Nida

Jeżeli szukacie namiotów handlowych, ogrodowych i ekspresowych, które są naprawdę dobrej jakości i sprawdzą się podczas każdej uroczystości zorganizowanej w plenerze, zapraszamy Was na ulicę Vetulaniego 5 w Krakowie, gdzie mieści się sie(...)