Katalog Miasto-Firm.pl

Sprzęt medyczny

Skórska BHP - Beata Skórska

W sklepie internetowym zaopatrzysz się w sprzęt medyczny dla straży pożarnej w tym uzupełnienia toreb PSP R1, gotowe zestawy uzupełniające, gotowe zestawy hydrożeli, zestawy ratownictwa medycznego R1 dla straży pożarnej złożone z noszy ty(...)

K.B.E.I. Artykuły Ortopedyczne

W naszej firmie już od 1991 roku zajmujemy się importem oraz dystrybucją artykułów ortopedycznych oraz przeciwżylakowych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość branży, wielu producentów oraz produktów sprawiają, że za każdym r(...)

Orto-Pes

Orto-Pes to wrocławska pracownia protetyczno - ortopedyczna mieszcząca się na ulicy Grabiszyńskiej 241 H. Poprzednio firma swoją siedzibę miała przy ulicy Horbaczewskiego 55A. Założycielem jest Anna Horbulko, która obecnie rozszerzyła swó(...)

Kosmed

Nasza firma Kosmed specjalizuje się od 1990 roku w dystrybuowaniu aparatury medycznej. Zapewniamy naszym klientom urządzenia odpowiednio wyselekcjonowane, które pochodzą do renomowanych producentów światowych. Jednocześnie w naszej firmie jest(...)

In Body Poland

Interesuje Cię analizator ciała, który jest gwarancją zadowolenia? W takiej sytuacji czas na zapoznanie się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej np. InBody 120. InBody to gwarancja rzetelnych badań i rzeczywistych pomiarów. Można też powiedzi(...)

InBody770

InBody 770 to nie tylko waga umożliwiająca pomiar masy mięśniowej i tkanki tłuszczowej, ale kompleksowe urządzenie służące do szczegółowej analizy ciała. Krótkie i całkowicie bezbolesne badanie pozwala na uzyskanie szeregu informacji o (...)

BardoMed

Potrzebujesz sprzętu rehabilitacyjnego? Tak się składa, że jesteś jedną z osób, do których kieruje się BardoMed, Dlaczego warto zaufać pomocy, którą proponuje BardoMed! Na pewno ważne jest to, że cieszymy się zaufaniem klientów (wysta(...)

SFERA Cosmetology

Sfera Cosmetology to firma, która ma ogromne doświadczenie w sprzedaży produktów i usług kosmetycznych w Polsce i zagranicą. Nieustanny rozwój, pogłębianie wiedzy i badań oraz dbałość o najwyższą jakość naszych urządzeń(...)