Katalog Miasto-Firm.pl

Szkoły

Szkoły I Przedszkola Pro Futuro Sp. z o.o.

Prywatna Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum Pro Futuro w warszawie, oferują dzieciom kompleksową edukację. Uczniowie szkoły Pro Futuro mogą pochwalić się wieloma sukcesami na egzaminach zewnętrznych. Zajęcia prowadzone są w programie dwujęz(...)

totuwarszawa.pl

Architektura, sztuka, design – interesują Cię takie pojęcia? Dobrze trafiłeś, ponieważ w Szkole Rysunku i Malarstwa nauczymy Cię wszystkiego od podstaw lub douczymy z określonej dziedziny. Oferujemy kursy stałe i cykliczne, warsztaty oraz (...)

polonijka.edu.pl

Jesteśmy nowoczesną firmą, która prowadzi internetową szkołę Polonijka. Jest to szkoła dla dzieci będących na emigracji. Nauka odbywa się przez internet. Działalność edukacyjną prowadzimy od ośmiu lat, a z naszej oferty skorzystały t(...)

Larat Ld Sp. z o.o.

Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kursową jeśli chodzi o policealne szkoły. Szczególnej uwadze polecamy szkoły policealne o profilu medycznym, przygotowujące do pracy zawodowej w służbie zdrowia. Nasze k(...)

Embassy International School

Poszukujesz szkoły międzynarodowej znajdującej się w Polsce? Jeśli tak, poznaj ofertę Embassy — Embassy to international school Cracow. Zapewne pojawiło się pytanie, co przemawia za zdecydowaniem się na naszą ofertę? Można udzielić ró(...)