Katalog Miasto-Firm.pl

Noclegi

Hotel Gniecki

Gniecki to profesjonalnie zarządzany hotel trzygwiazdkowy w Przejazdowie. Działamy w okolicach Gdańska, co pozwala na sprawną komunikację z większą aglomeracją. Oddajemy do Państwa dyspozycji mniejsze i większe pokoje wyposażone tak, aby u(...)

New Skanpol

Chcesz spędzić wakacje nad morzem? Szukasz sprawdzonego hotelu, w którym warto się zatrzymać? Sprawdź bogatą ofertę Hotelu New Skanpol w Kołobrzegu! W hotelu dostępne są pokoje różnego typu – pokoje rodzinne, pokoje 1 i 2 osobowe, apar(...)

TatryTOP

W TatryTop specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnej obsługi pobytu gości w mieście Zakopane. Działając na rynku już od 2007 roku jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom dostęp do odpowiednio wyselekcjonowanej oferty sprawdzonych (...)

Arkona

Luksusowy hotel przyjazny dzieciom znajduje się w Inwałdzie pod Krakowem – miejscu pełnym atrakcji turystycznych. Nieopodal ParkHotel Łysoń znajdują się parki rozrywki, które zapewnią zabawę zarówno małym, jak i nieco większym Gościom(...)

Lazurowe

Myślisz o wycieczce i zastanawiasz się nad tym, czy pole namiotowe jest dobrym rozwiązaniem? Jeśli myślisz o polu namiotowym, warto zapoznać się z naszą działalnością. Co by nie mówić, mamy bardzo ciekawą propozycję. Co do szczegół(...)

Zatorek

Nasz kompleks wypoczynkowy Zatorek jest w stanie zapewnić dostęp do luksusowych, klimatyzowanych, ogrzewanych domków. Wszystkie domki do wynajęcia są doskonale wyposażone. W pełni wyposażone kuchnie, łazienki oraz sypialnie pozwalają zapewn(...)

Salio

Centrum konferencyjne i hotel Salio Equisport Resort, to położone w bliskiej odległości od Łodzi i Warszawy miejsce, wybudowane z pełną świadomością wysokich oczekiwań gości indywidualnych i firmowych. Odbywają się u nas różnego rodza(...)

Hotel Panorama

Hotel Nowa Panorama, to pokoje w Krakowie, w których poczujesz domową atmosferę, zjesz pyszne śniadanie, odpoczniesz przy filiżance aromatycznej kawy i w ławy sposób przemieścisz się do najważniejszych punktów lokalizacyjnych na mapie. Pos(...)