Katalog Miasto-Firm.pl

Noclegi

P.P.H.U. ,,KOWI’’ Piotr Konopka

Zapraszamy do spędzenia miłego urlopu/weekendu na Mazurach w naszych eleganckich miejscach noclegowych. Jedyne co musisz zrobić, to wejść na naszą stronę internetową i wybrać termin pobytu, a odpowiednie dla Ciebie noclegi znajdzie już pote(...)

PALACE GROUP ROBERT PAŁAC

Od wielu lat zajmujemy się z sukcesem wynajmem obiektów noclegowych w Krakowie. Naszym głównym atutem, który wyróżnia nas spośród innych firm, to jakość i przystępna cena. Posiadamy wiele pochlebnych opinii za miły personel, czystość a(...)

Dworek Hetmański

Zapraszamy wszystkich, którzy marzą o wyjątkowym wypoczynku w nadbałtyckich okolicach. Hotel Dworek Hetmański to jedyny obiekt w Polsce usytuowany w ukraińskim dworku w stylu XIX wieku. Nasz hotel jest oddalony 30 km od Szczecina, 15 od Stargar(...)

Willamagiera.pl

Nasz ośrodek funkcjonuje w miejscowości, która leży nad rzeką Dunajec. Zapewniamy naszym gościom zarówno wygodny dostęp do szlaków turystycznych a także wyjątkowe krajobrazy. Jednocześnie w naszym ośrodku jesteśmy w stanie zapewnić dos(...)

Hotelik "Amber" Głodkowski Łukasz

Nasz hotel znajduje się w okolicach Warszawy w odległości 3 km od portu lotniczego Okęcie. Zapewniamy naszym gościom doskonałe warunki do spędzenia wolnego czasu a jednocześnie poruszania się po Warszawie. W naszym hotelu znajdują się przy(...)

Turnie.com.pl

Odwiedzający podhalański obiekt hotelarski Turnie Goście zostaną urzeczeni nie tylko przemiłą obsługą i malowniczymi krajobrazami – nasz obiekt wypoczynkowy położony jest bowiem pomiędzy Zakopanem a Poroninem, tuż u podnóża Tatr – d(...)

hotelorion.pl

Jesteśmy hotelem znajdującym się niedaleko centrum Sosnowca. Możemy pochwalić się posiadaniem 2 gwiazdek jakości. Do dyspozycji gości zostaje oddanych wiele udogodnień wśród, których jest świetna kuchnia, świetnie wyposażone sale konfe(...)

pandaparking.pl

Wyjeżdżasz z lotniska w Krakowie? Jeżeli tak to powinieneś zapoznać się z naszym parkingiem znajdującym się w okolicach. Dysponujemy 450 miejscami parkingowymi, ochroną i monitoringiem. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, bezpieczeństwo oraz bard(...)