Katalog Miasto-Firm.pl

Aktywny wypoczynek

TramParty Event Agency

Nietypowa impreza urodzinowa, a może wieczór kawalerski? Jeśli szukasz takiego miejsca w Krakowie, wybierz TramParty! Jesteśmy firmą, która oferuje usługi w zakresie rozrywki, organizacji imprez. Z nami każde party stanie się legendarne! U n(...)

Raftingpieniny.pl

Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu usług dotyczących przygotowywania oraz organizowania spływów kajakowych czy wyjazdów połączonych z raftingiem, które jesteśmy w stanie zapewnić na Dunajcu. Doświadczenie, które posiadamy w nasz(...)

Premium Dystrybucja Sp. z o.o.

Jeżeli jesteś zainteresowany przejażdżką gokartem, Kartingowy Narodowy to na dzień dzisiejszy najlepsze takie miejsce w Warszawie. Niesamowita sceneria, najwyższej klasy gokarty oraz wspaniałe emocje sprawiają, że z miesiąca na miesiąc za(...)

lunapark-komar.pl

Lunapark Komar to firma, która specjalizuje się w organizacji i obsłudze imprez dla dzieci i dorosłych na terenie całej Polski. Już od kilkunastu lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku w Polsce w branży rozrywkowej, dzięki czemu posiada bogat(...)

Active Paintball Sp. z o.o.

Jeśli szukacie pomocy przy organizacji jakieś imprezy to zapraszamy do współpracy z nami. Na swoim koncie mamy już całą masę różnorakich imprez, które udało się nam przygotować. Jesteśmy w stanie w Krakowie przygotować dla Was grę w (...)

Pure Pleasure Łukasz Dratwa

Pure Pleasure to agencja eventowa z Łodzi zajmująca się kompleksowym planowaniem i organizacją wydarzeń oraz imprez. Pure Pleasure Łódź realizuje zlecenia na eventy, bankiety, gale, kongresy i inne imprezy firmowe dla klientów korporacyjnych(...)

Exploruj

Nie da się ukryć, że od wielu lat góry są naszą pasją ale i miejscem naszej pracy. Dlatego też proponowane przez nas trekkingi i wyprawy w góry całego świata przygotowywane są zawsze z największą starannością i dbałością. W swych w(...)

Adrenaline Park Ventures 2 Poland

Bounce popularny i niezwykle ceniony nasz park rozrywki z Lublina, który jest idealnym miejscem zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. W zadaszonej hali na zainteresowanych czeka tu łącznie 2800 m2 powierzchni związanej ze świetną z(...)