Katalog Miasto-Firm.pl

Noclegi

naskarpie.net

Nasz hotel Na Skarpie to doskonałe miejsce na komfortowy wypoczynek w centrum Szklarskiej Poręby. Jesteśmy znakomitym miejscem na pobyt weekendowy lub wakacyjny. W naszym hotelu zainteresowane osoby mogą zorganizować konferencję bądź spotkani(...)

astorhotel.pl

Jesteśmy wyjątkowym centrum wypoczynkowo-szkoleniowym, które znajduje się w Jastrzębiej Górze. Zapewniamy dostęp do wyjątkowych i dobrze urządzonych pokoi, które każdemu zagwarantują możliwość odpoczynku w nienagannych warunkach. Dyspo(...)

Strzelnica Sp. z o.o.

W naszej firmie Strzelnica oferujemy doskonałe warunki do realizowania firmowych eventów. Oferujemy doskonałe warunki do realizowania wydarzeń firmowych, co obejmować może konferencje, szkolenia czy imprezy integracyjne. Jednocześnie oferujemy(...)

NEPTUNO Resort & Spa

Jako NEPTUNO Resort & Spa z siedzibą przy ulicy Wyzwolenia 25 w Dźwirzynie koło Kołobrzegu ze swoją ofertą wychodzimy do Klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą wypocząć w komfortowych warunkach nad polskim morzem. W jednym miej(...)

Myśliwskie zacisze

Zastanawiasz się nad tym, jakie pokoje z dojazdem dla firm Olsztyn są warte uwagi? Jeśli cały czas poszukujesz wymarzonej oferty, zdecyduj się na „Myśliwskie Zacisze”. Warto od razu podkreślić, że mowa na temat zajazdu i restauracji. Nas(...)

Pałac Ciekocinko

Pałac Ciekocinko to wyjątkowa i luksusowa baza noclegowa, która posiada aż ***** gwiazdek! Świadczy to tylko i wyłącznie i wysokiej klasie i elegancji pałacu, który jest dostępny do Państwa dyspozycji. To wyjątkowe miejsce w swojej oferci(...)

Lazurowa Bryza

Lazurowa Bryza to komfortowy ośrodek wypoczynkowy, który obsługuje turystów nad polskim morzem. Oddajemy do dyspozycji 34 komfortowe apartamenty z pełnym wyposażeniem dla rodzin z dziećmi. To głównie świetnie wyposażony aneks kuchenny, bez(...)

Hotel Admirał

Szukasz hotelu w Gdańsku? Jeśli tak, możemy ci coś zaproponować — oczywiście mamy na myśli nasz hotel, hotel Admirał. Co można powiedzieć na temat tego hotelu? Zacznijmy może od położenia, hotel Admirał znajduje się przy Motławie (n(...)