Katalog Miasto-Firm.pl

Suknie ślubne

Fulara & Żywczyk

Duet projektantów Fulara & Żywczyk charakteryzuje się nietypowym podejściem do projektowanych przez siebie kolekcji sukni ślubnych, wieczorowych, oraz wizytowych. Projektanci w 2006 roku postanowili uruchomić swój pierwszy Dom Mody Fulara & Ż(...)

Anna Kara

Anna Kara jest projektantką sukien ślubnych, która aktualnie posiada dwa autorskie salony, prezentujące jej wyjątkowe dzieła - Kraków oraz Warszawa. Dzięki wybitnym zdolnościom, modowa artysta zyskała popularność śród kobiet z całej Eu(...)

Salon Sukien Ślubnych CLOO - M&N Magdalena Napieraj

Nasz salon ślubny to wyjątkowe miejsce, w jakim przyszłe panny młode mogą znaleźć coś idealnego dla siebie. Pierwszy nasz salon powstał w 2011 roku w Mikołowie, a drugi kilka lat później w w Katowicach. W międzyczasie podjęliśmy wspó(...)

BELLAMY salon sukien ślubnych

Bellamy to nowoczesny salon sukien ślubnych, który specjalizuje się w szyciu sukien na miarę. Ponadto oferuje kolekcje cenionych polskich i zagranicznych marek. Sprzedaje też rozmaite dodatki. W ofercie salonu znaleźć można eleganckie suknie (...)

JOSH

Salon sukien ślubnych Warszawa - JOSH WEDDING to miejsce, w którym każda Panna młoda może spełnić swoje marzenia o niepowtarzalnej i niezwykle spersonalizowanej sukni ślubnej. Z każdej Panny Młodej zdejmujemy dokładne wymiary oraz słucham(...)