Katalog Miasto-Firm.pl

Organizacja ślubów

luxury-tent.pl

Wypożyczalnia namiotów weselnych Luxury Tent proponuje wysokiej jakości namioty weselne, namioty bankietowe, a także namioty imprezowe. Nasze bogate portfolio stanowi kilkudziesięciu zadowolonych klientów. Naszym atutem jest kompleksowa obsług(...)

twojdzien.com

Nasza firma Twój dzień z Krakowa od wielu lat zajmuje się oprawą muzyczną na weselach, imprezach firmowych. Naszą specjalnością jest organizacja imprez okolicznościowych, przyjęć ślubnych i wesel. Jesteśmy muzycznymi pasjonatami, którzy(...)

Obsługa Imprez GMusic4You Grzegorz Molendys

Marzy Ci się impreza, która oczaruje wszystkich Twoich gości? Nie czekaj, zacznij działać. Nie musisz ogarniać wszystkiego na własną rękę - zleć organizowanie eventów specjalistom, którzy zadbają o każdy aspekt Twojego wydarzenia. Obs(...)

Zajazd Biesiada

Zajazd Biesiada to restauracja, baza noclegowa, a także bar. Działamy na co dzień w Tomaszowie Lubelskim. Proponujemy miejsce do biesiadowania wewnątrz (dwie sale na 150 i 250 osób), a także na zewnątrz (grill, ognisko). Organizujemy komunie, (...)

Hotel Blue Diamond

Nasz hotel Blue Diamond to nowoczesne oraz eleganckie miejsce, które zapewnia na terenie Rzeszowa doskonałe warunki do spędzenia wolnego czasu. W naszym odpowiednio przygotowanym hotelu posiadamy komfortowo przygotowane pokoje, które są w odpowi(...)