Katalog Miasto-Firm.pl

Zespół na wesele

Exclusive DJs Dominik Szymoniak

Gwarantujemy dobrą zabawę na weselach, studniówkach, balach, imprezach firmowych i wszelkich innych przyjęciach. Przy naszych miksach muzycznych nie sposób się nudzić! Jesteśmy przebojowymi osobami z towarzyskimi duszami i ogromną chęcią d(...)

djjerzman.pl

Jeśli szukasz dj-a i wodzireja w Poznaniu, zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia strony internetowej www.djJerzman.pl. Jeśli chodzi o imprezy firmowe i prywatne, Dj Jerzman jest w stanie zapewnić bardzo dobrą oprawę dźwiękową - jest to (...)

Dj Kaze Łukasz Thomke

Ze swojej strony zapewniam w pełni profesjonalne prowadzenie każdej imprezy. Oprawa muzyczna i animacja, a także podkręcanie zabawy to moja pasja, którą z zaangażowaniem realizuję od 10 lat. Sprawdź koniecznie jak wiele zyskasz, gdy zdecyduj(...)

Dj Bartess - Organizacja Imprez Bartosz Jaworski

Nazywam się Bartosz Jaworski – DJ BARTESS. Mogę się tym pochwalić, iż prowadzeniem imprez muzycznych zajmuję się od 2007 roku. Moje bogate doświadczenie sprawia, że mogę w profesjonalny sposób wykonywać swój zawód, który jest jednocz(...)

Bellwether Event

W firmie Bellwether jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne usługi prowadzenia imprez. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić przygotowanie odpowiedniej oprawy muzycznej, gdzie gwarantujemy kompleksowe realizacje między innymi koncertów c(...)

Bellwether Event Piotr Komorowski

Proponuję Państwu profesjonalne wsparcie dj’a wodzireja na weselu, poprawinach, imieninach, czy innych tematycznych eventach zorientowanych na dobrą zabawę. Dobieram wiele interesujących atrakcji. Jestem w stanie dopasować się do specyficzny(...)

Imprezja Damian Nowaczyk

DJ Wodzirej na wesele to gwarancja niezapomnianej zabawy dla Ciebie i twoich gości. Profesjonalny didżej to specjalista od muzyki, który potrafi dopasować repertuar do preferencji i oczekiwań młodej pary oraz gości. Nie tylko zadba o odpowiedn(...)