Katalog Miasto-Firm.pl

Sprzęt komputerowy

F.H.U. Zikom Bartosz Zięba

Ze swoją ofertą jako firma ZIKOM swoje oddziały posiadająca w Białymstoku, Radomiu, Częstochowie, Kielcach, Lublinie i Rzeszowie wychodzimy do klientów zainteresowanych używanym sprzętem komputerowym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ni(...)

ForCopy Paweł Kuczyński

Jesteśmy firmą, która powstała, aby profesjonalnie doradzać i dostarczać nowoczesne rozwiązania z zakresu techniki biurowej. Mamy bardzo bogatą ofertę, w której znajduje się zarówno dzierżawa jak i serwis tego rodzaju urządzeń. Możemy(...)

printex.pl

Oferta, która została przygotowana przez naszą firmę to różnorakie materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących takie jak tusze, tonery części i akcesoria. Możemy zaoferować także profesjonalny serwis drukarek od takich producentó(...)

UBOT MICHAŁ MELON

Nasza firma UBOT 3D z Krakowa jest niezwykle cenionym na rynku producentem innowacyjnych rozwiązań w zakresie technologii druku 3D. Proponujemy naszym klientom wysokiej jakości drukarki 3D, które świetnie sprawdzą się zarówno w rozwiązaniach(...)

Iguana - Renata Oporska

Centrum Elektroniki Mobilnej to sklep internetowy, w którym znajdziecie Państwo laptopy poleasingowe w bardzo dobrych cenach. Udostępniamy wyłącznie jednostki przetestowane pod względem technicznym, niezawodne. Polecamy nie tylko laptopy, ale r(...)

Blackfrog.pl - print your 3D world

Nasza firma Blackfrog istnieje na rynku od marca 2014 roku. Od początku swojej działalności naszym celem jest dostarczenie naszym klientom miejsca, w którym zaopatrzą się w niezbędne materiały do budowy drukarek 3D. W swojej bogatej ofercie p(...)

APS MultiPrint s.c

Nasza firma może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie sprzedaży i serwisu maszyn i urządzeń biurowych marki Canon, HP oraz Konica Minolta. Swym klientom jesteśmy w stanie zaproponować sprzedaż kopiarek nowych i używanych f(...)

Baseg

Nasza firma powstała w 2006 roku. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną, a także hurtową artykułów GSM, sprzętu RTV oraz komputerów. Staramy się stopniowo poszerzać nasz asortyment, aby każdy klient znalazł, to czego właśnie szuka. W na(...)