Katalog Miasto-Firm.pl

Informatyka

E-rejestracja 24

Przeznaczony dla małych przychodni i gabinetów lekarskich system E-rejestracja24, oferuje jego użytkownikom szereg możliwości. Umawianie wizyt za pośrednictwem internetu, sprawdzanie dostępności lekarzy i sms'owe przypomnienia o umówionych w(...)

PHU Geckonet

Operator telekomunikacyjny oferujący dostęp do szybkiego i stabilnego Internetu radiowego na terenie powiatu grudziądzkiego, świeckiego, kwidzyńskiego, tczewskiego i starogardzkiego. Obecnie firma buduje sieć ultraszybkiego dostępu do Internet(...)

VOL Sp. z o.o. Sp.k.

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących realizowania IT. W naszej firmie posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić dopasowanie poszczególny(...)

Computer Media Consultants

Profesjonalna obsługa informatyczna firm z Warszawy i okolic. It Center tworzą osoby oddane swej pracy, dla których pełne zaangażowanie w codzienne obowiązki jest standardem. Obsługujemy małe i średnie firmy handlowe, produkcyjne, usługowe.(...)

InfoProtector Sp. z o.o.

InfoProtector to firma, która ochroni Twoje dane. Jak działamy? Na początku przeprowadzamy wywiad, dostosujemy system ochrony do Twoich potrzeb i wdrażamy. Nasze zadania to: kontrola urządzeń podłączanych do komputera, szyfrowanie urządzeń (...)

IPCC Sp. z o.o.

4.Jeśli szukacie firmy , która dba o swoich klientów , nawet po wykonaniu swojego zadania. To polecam zaglądnąć do naszej . IPCC działa już dość długo , gdyż od 15 lat. Zdobyliśmy już sporo klientów, którzy co chwile do nas wracają ,(...)

Portale Internetowe Rainbow

Obecnie prowadzenie działalności bez wykorzystywania nowoczesnych rozwiązań informatycznych praktycznie jest niemożliwe. Dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez naszą firmę, która zajmuje się obsługą informatyczną (...)

Komputer Serwis

Serwis komputerowy Piaseczno oferuje naprawdę laptopów od A do Z. Oferowane usługi to naprawa uszkodzonego ekranu w laptopie, lutowanie gniazd zasilania, wymiana klawiatury, naprawa układów BGA i płyt głównych, konserwacja chłodzenia, napraw(...)