Wykopy LitBud - Katalog Miasto-Firm.pl

Wykopy LitBud

Dane adresowe:

ul. Jurajska 5,
32-085 Modlnica
małopolskie

Dane kontaktowe:

litbud@interia.pl
606 79 79 37

Dane firmy:

Wykopy LitBud
NIP: 9451518264
REGON: 120836381

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Jurajska 5, Modlnica, Polska

Opis firmy Wykopy LitBud

LitBud to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Wychodzi naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i firmowych z Krakowa i okolic chcących zlecić roboty ziemne profesjonalistom. Główną specjalność firmy stanowią usługi koparko ładowarką i koparką obrotową. LitBud oferuje wykopy pod instalacje kanalizacyjne, sieci wodociągowe, szamba i wiele więcej. Przeprowadza wyburzanie obiektów, czyści rowy i zajmuje się transportem materiałów na paletach. Firma świadczy również usługi mini koparką, wozidłami 9T-1 i koparką średnią. Gwarantuje konkurencyjne ceny i terminową realizację zleceń.

Oferta firmy

- roboty ziemne koparko – ładowarką
- usługi koparką obrotową
- sprzęt mocowany na szybkozłącze
- wykopy i wyburzanie budynków
- niwelacja terenu
- inne usługi budowlane


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Sprzęt budowlany do prac ziemnych jest bardzo drogi i wymaga niezbędnego serwisu, który również jest kosztowny, dlatego wiele firm na terenie powiatu limanowskiego decyduje się na wypożyczenie sprzętu budowlanego z wypożyczalni limanowa.
Firma budowlana i brukarska Han-Bud Halbiniak realizuje zlecenia na prace budowlane, usługi brukarskie, roboty ziemne oraz zakładanie ogrodów dla mieszkańców Częstochowy, Radomska, Kłomnic i okolicznych miejscowości z woj.