Toja spółka z o.o. - Katalog Miasto-Firm.pl

Toja spółka z o.o.

Dane adresowe:

Wschodnia 27C,
05-500 Piaseczno
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@toja.info
607 856 797

Dane firmy:

Toja spółka z o.o.
NIP: 1231332398
REGON: 366072830

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Wschodnia 27C, Piaseczno, Polska

Opis firmy Toja spółka z o.o.

Firma TOJA to działalność stworzona w trosce o środowisko naturalne. Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji budowlanych, imprez plenerowych oraz innych przedsięwzięć zapewniając wygrodzenie terenu, wypożyczenie toalety przenośnej, kontenerów i wywóz nieczystości płynnych. Do każdego klienta dopasujemy odpowiednią usługę tak, aby sprostać oczekiwaniom. U nas masz gwarancję pełnego profesjonalizmu oraz najlepszych cen. Dodatkowo zapewnimy Ci transport, montaż i demontaż, załadunek i oraz rozładunek i wiele innych opcji w zależności od usługi.

Oferta firmy

W ofercie firmy Toja spółka z o.o. znajduje się na przykład:
- usługi asenizacyjne
- toalety przenośne
- panele ogrodzeniowe
- kontenery na gruz

Ze szczegółami oferty firmy Toja spółka z o.o. można się zaznajomić na stronie http://toja.info/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wiele osób chcących ogrodzić swoją nieruchomość, stawia na metalowe, nowoczesne ogrodzenia czy bramy, mając świadomość jakości takich ogrodzeń i ich trwałości.
Oferujemy garaże blaszane Radom oraz różnego rodzaju bramy garażowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są gwarancją ich długiej żywotności.
Potrzebujesz bram szybkobieżnych spełniających najwyższe standardy? Najlepsi producenci, wysoka jakość jak i duży wybór bram są dostępne na stronie bramyszybkobiezne.