SOLIS LIDIA SOBIERSKA-DUDZIAK - Katalog Miasto-Firm.pl

SOLIS LIDIA SOBIERSKA-DUDZIAK

Dane adresowe:

Słoneczna 17,
98-200 Sieradz
łódzkie

Dane kontaktowe:

43 825 96 00
marjakusz@wp.pl
43 825 96 00
43 825 96 00

Dane firmy:

SOLIS LIDIA SOBIERSKA-DUDZIAK
NIP: 8272046598
REGON: 100258876

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Słoneczna 17, Sieradz, Polska

Opis firmy SOLIS LIDIA SOBIERSKA-DUDZIAK

Wysokiej jakości, trwałe filtry powietrza z firmy SOLIS. U nas można dostać. Oferowane przez nas filtry powietrza znajdą zastosowanie przy wentylacji, rekuperatorach i klimatyzacji i nie tylko.
Zajmujemy się tym od 2006 roku, dzięki temu masz pewność, że oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości. Współpracujemy z firmami z wielu branż, od sklepów po firmy z produkcją. U nas kupisz również online! Zajrzyj już teraz na stronę i przekonaj się, że oferujemy towary najwyższej jakości. Zapraszamy!

Oferta firmy

Filtry kieszeniowe, kasetowe i specjalistyczne filtry do klimatyzacji, włókniny filtracyjne i inne. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na naszą witrynę.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wiele osób chcących ogrodzić swoją nieruchomość, stawia na metalowe, nowoczesne ogrodzenia czy bramy, mając świadomość jakości takich ogrodzeń i ich trwałości.
Oferujemy garaże blaszane Radom oraz różnego rodzaju bramy garażowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są gwarancją ich długiej żywotności.
Potrzebujesz bram szybkobieżnych spełniających najwyższe standardy? Najlepsi producenci, wysoka jakość jak i duży wybór bram są dostępne na stronie bramyszybkobiezne.