Katalog Miasto-Firm.pl

Usługi transportowe

"AGMAR" PRZEWÓZ OSÓB I TOWARÓW MARCIN WALCZAK

W 2010 roku założyliśmy firmę Agmar oferującą przewozy autokarowe w obrębie całego oraz Europy. Dysponujemy pięcioma autokarami oraz mikrobusami o przeróżnej pojemności począwszy od niewielkiego 8 osobowego Opla Vivaro, a kończąc na 61(...)

Akita F.H.U.

Usługi, które proponujemy obejmują transport osób oraz ciężarowy. W każdym przypadku klient może być pewien, że wszystko będzie dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Nasze realizacje dzielą się w następujący sposób: przewozy lok(...)

ebox24.pl

Nasza platforma jest portalem zajmującym się pośrednictwem w usługach kurierskich. Za prowadzenie serwisu odpowiadają ludzie, którzy mają wiele lat doświadczeń w branży Transport Spedycja i Logistyka. Uważamy, że najważniejsi w firmie s(...)

POLCAR PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE BOGDAN KAŁABUNOWSKI

Wybierając ofertę firmy PolCar można oczekiwać, że transport będzie przygotowany rzeczywiście na najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą doświadczoną, obecną na rynku od lat. Gwarantujemy sprawnie organizowane transportu na trasie z Lublina (...)

Mega Przeprowadzki

Nasza oferta to usługi transportowe i tanie przeprowadzki w Krakowie. Mega Przeprowadzki to firma godna zaufania, która działa sprawnie, rzetelnie i uczciwie. Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za powierzone nam mienie. W ofercie transport me(...)

ModlinBus

Nasza linia ModlinBus powstała, aby każdemu umożliwiać wygodny transport na lotnisko w Modlinie. Oferujemy wiele różnych tras wśród, których znajdują się między innymi Toruń-Warszawa, Płock-Warszawa czy też Warszawa-Modlin. Podróż z (...)

P.P.U.H. TREX-HAL Sp. z o.o.

TRAX HAL – to przedsiębiorstwo usługowo-handlowe, które powstało w 1994 roku, na bazie majątku KWK „Chwałowice”. Dzięki możliwości rozwoju, stałej chęci zmian, wprowadziliśmy szereg nowych usług, które dziś możemy Państwu zaofe(...)

BIG-TRANS Mariusz Sochacki

BIG TRANSPORT to firma transportowa oferująca wynajem samochodów. Wynajmujemy przede wszystkim samochody chłodnie, które idealnie sprawdzają się w spożywczym przemyśle. Dzięki naszemu wynajmowi mogą Państwo rozwijać swoje przedsiębiorstw(...)