Katalog Miasto-Firm.pl

Myjnie i kosmetyki

SUPREMUS Sp. Z.o.o

Nietypowa myjnia, w której nie musisz czekać już na swój samochód, tracąc czas. W naszej myjni również się zabawisz! Swoim klientom oferujemy strefę rozrywki, a w niej: PlayStation, darmowe WiFi, telewizja oraz możliwość pogrania i posł(...)

detalblysk.pl

Nasza firma DETAL BŁYSK działająca w Krakowie zajmuje się auto detailingiem – ochroną ceramiczną i bezpiecznym myciem detailingowym. Jest to wieloetapowe mycie – wszystkie etapy są ze sobą powiązane i następują jeden po drugim, tak by (...)

Moje Auto

Jako marka Moje Auto ze swoją ofertą wychodzimy do kierowców, których interesują najwyższej jakości kosmetyki samochodowe. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo szeroką gamę akcesoriów samochodowych, które są przydatne i pomocne w r(...)

Wellness Car

Wellnes Car to studio detailingu zlokalizowane w Warszawie, powstałe z pasji do motoryzacji i pięknych samochodów. Misja jaką przed sobą postawiliśmy to kompleksowa pielęgnacja samochodów, ze zwróceniem uwagi nawet na najmniejsze detale. Zak(...)

dpf.net.pl

Interesuje Cię profesjonalna regeneracja DPF i zastanawiasz się nad tym, jaka firma może zaoferować Ci pomoc? W takiej sytuacji warto zapoznać się z naszą działalnością. Warto od razu wziąć pod uwagę, że oferta skierowana jest do serwis(...)

VACAT-TECHNIKA

Specjalizujemy się w firmie Vatcat w realizowaniu profesjonalnych, specjalistycznych usług w zakresie produkowania sprzętu do zastosowania w myjniach przemysłowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić profe(...)

myjnia-nadarzyn

Ledwo już widać tablice rejestracyjne Twojego samochodu, a on sam dziwnym trafem, jak gdyby zmienił odcień? Zdecydowanie czas na myjnię! Ręczna i automatyczna myjnia Nadarzyn specjalnie dla Ciebie zmodernizowała w zeszłym roku swoje wyposaże(...)

Detailing Crew

Interesuje Was auto detailing - Bemowo? Chcecie zadbać o swój samochód? Ma wyglądać jak nowy, mimo że ma już wiele lat? My możemy się tym zająć. Możemy umyć i użyć najlepszych wosków do lakieru. To jednak nie wszystko, bo możemy na s(...)