Katalog Miasto-Firm.pl

Szkolenia biznesowe

Rock Master S.C.

Rok 1991 to początek funkcjonowania firmy Rock Master. Jest to przedsiębiorstwo zajmujące się szkoleniami wysokościowymi oraz usługami alpinistycznymi. Do prowadzenia szkoleń wysokościowych wykorzystują swoje obiekty, które zostały ulokowa(...)

ANACCO Sebastian Trzaska

Jeżeli poszukujesz możliwości rozwoju w kierunkach biznesowych to firma z Krakowa, Anacco, ma ofertę w sam raz dla Ciebie. Z nami poszerzysz swoją wiedzę z takich obszarów jak mentoring, wartościowanie pracy, motywacja pracowników czy zarzą(...)

Kontrakt-OSH J. Gut, W. Haman, R. Zych Sp. j.

Kontrakt OSH to grupa szkoleniowa z Warszawy, która od przeszło 25 lat efektywnie wspiera liderów, managerów i handlowców w drodze do sukcesu. Możemy pochwalić się, że o naszej skuteczności świadczy wielu zadowolonych klientów i aż 2 mie(...)

BDO Sp. z o.o.

Szukasz firmy zajmującej się szkoleniami z zakresu rachunkowości? Odwiedź firmę Szkolenia-BDO, która specjalizuje się w organizacji otwartych i zamkniętych dla firm, w kursach zawodowych oraz studiach podyplomowych. Stała współpraca z doś(...)

Szymon Kręblewski Emcsolution

EMCSOLUTION to firma, która specjalizuje się w dziedzinie kompatybilności elektromagnetycznej. Przeprowadza szkolenia, a także świadczy usługi, które mają umożliwić klientom sprawne poruszanie się w obszarach związanych z kompatybilności(...)

pawelalbrecht.com

Albrecht to biuro nieruchomości, które pomaga kupować lub sprzedawać mieszkania oraz domy w Poznaniu. Świadczy usługi także z zakresu wynajmu nieruchomości. Warto skorzystać z wiedzy, jaką posiadają pracownicy firmy, aby dobrze zainwestowa(...)

Cedoz Sp. z o.o.

Wszystkim osobom, które szukają profesjonalnych kursów doszkalających, albo nadających nowe kwalifikacje, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową naszej akademii. Gwarantujemy, że dzięki dostępnym rozwiązaniom będzi(...)

goldenfloor.pl

Nasze centra szkoleniowe rozwijamy od 2008 roku, bo właśnie wówczas powstało pierwsze centrum Konferencyjne Golden Floor. Współpracujemy z największymi klientami branży MICE, kompleksowo odpowiadamy za organizację i realizację spotkań, szk(...)