Katalog Miasto-Firm.pl

E-biznes

Astrafox Sp. z.o.o

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie usług dotyczących wykonywania wdrożeń związanych z business intelligence, które pozwalają na zapewnienie dopasowania programów wdrażanych u naszych klientów pod kątem zarówno organizacyjnym a(...)

ITCube Software Stanek I Śliwka Sp. J.

Nasza firma ItCube Software oferuje system CRM dopasowany do indywidualnych potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw. Działamy na rynku od 1999 roku. Jesteśmy profesjonalistami, znającymi rynek i nowoczesne rozwiązania z branży IT. Wdrożeni(...)

Nextbuy Sp. z o.o.

Nasza firma NextBuy oferuje Państwu profesjonalna platformę przetargową, która jest w stanie obsłużyć cały proces zakupowy firmy w jednym miejscu. Zapewniamy naszych klientom elastyczne rozwiązanie IT, które składa się z wybranych moduł(...)

RSA24

Obecnie innowacyjne rozwiązania technologiczne znajdują zastosowanie także w zakresie zarządzania obiektami takimi jak apteki. W tym przypadku sprawdza się system zarządzania - RSA24. RSA24 wspomaga zarządzanie apteką poprzez aplikację mo(...)

Melpe - Program do fakturowania

Melpe.pl jest narzędziem przydatnym każdym przedsiębiorstwie, w którym kładzie się nacisk na stabilność i przejrzystość w strefie finansowej. Dzięki niemu można sprawdzić między innymi, czy przyszły kontrahent znajduje się na białej (...)

CRM Dla Branży Fotowoltaicznej - RRUP Sp. z o.o.

Relacje z klientami są niezwykle istotne, stąd znaczenie CRM jest nie do przecenienia. Istnieje mnóstwo ważnych powodów, dla których korzystamy z oprogramowania CRM. W erze cyfrowej istnieją dostępne dla Ciebie systemy CRM, które wykonają p(...)