Katalog Miasto-Firm.pl

Biznes

Pakupaku Marcin Ulaszewski

Jeżeli ktoś zajrzy do naszego serwisu będzie można wyłonić dla siebie firmą, która będzie zajmować się realizacją transportu w trakcie zmiany miejsca zamieszkania. Oferta, która u nas została przygotowana to przede wszystkim baza firm z(...)

McPolska

McPolska specjalizuje się produkcją środków do dezynfekcji i chemii przemysłowej. Istniejemy na rynku przeszło 10 lat. Oferujemy produkty dezynfekujące do sektora przemysłowego i medycznego. Między innymi są to preparaty służące do dezyn(...)

KDK SP Z O O

Nasza firma KDK jest grupą Event Managerów, który wielu lat tworzy spotkania biznesowe w naszym kraju i za granicą. Nasi Klienci darzą nas zaufaniem. Nieodłącznie współpracujemy z firmami z sektora MŚP i korporacjami. Jeśli brakuje Ci pomy(...)

Kedar

Jesteśmy wyspecjalizowani w produkcji opakowań, kartonów i pudełek. Posiadamy niezbędne do tego maszyny. Wykonujemy pudełka z trwałej i niezawodnej tektury falistej. Możliwy jest również nadruk etykiet na opakowania. Zdobyte wieloletnie do(...)

TUSS Agata Matusiak

W dzisiejszych czasach nasz ubiór dużo mówi o naszej osobowości. Jeśli jesteś osobą poważną, która stawia na prostotę garderoby odzwierciedlająca tym samym oryginalność, warto skorzystać z oferty sklepu internetowego Tussy, wieloletnie(...)

KAHI-POLSKA Sp. z o.o.

Wieloletnie doświadczenie zbierane od 1980 roku to doskonałe świadectwo najwyższej jakości produkowanych przez nas produktów. Przy naszych łańcuchach stosujemy dynamiczne prężenie i dzięki temu podczas pracy praktycznie się nie rozciągaj(...)

AutoID Polska S.A.

Auto ID to firma, która przygotowała dla Was kompleksowe propozycje w zakresie takich opcji jak system kontroli dostępu. Z nami możecie w swojej firmie wykorzystać wszystkie nowoczesne osiągnięcia techniczne. W praktyce uda się zoptymalizowa(...)

Gwarant-eko Geko Filtration SP. Z O.O.

GEKO FILTRATION – firma, w której nabędziesz wszelkiego rodzaju artykuły i elementy filtracyjne. Naszą misją jest troska o środowisko, to stąd nasz pomysł na biznes. W dobie wiecznego smogu i zanieczyszczenia powietrza, chcemy zaoferować P(...)